Udany rok Dragonów

Zdjęcia i foto: Udany rok Dragonów Sporty walki sochaczew

Koniec grudnia to czas podsumowań i refleksji nad mijającym rokiem, zastanowienia nad tym, co udało się osiągnąć, a nad czym trzeba jeszcze popracować.

Na przestrzeni minionego roku nasi zawodnicy wywalczyli 25 medali – 10 złotych, 10 srebrnych i 5 brązowych, startując w zawodach na terenie całej Polski, m.in. w Lublinie, Poznaniu, Świętochłowicach czy Stegnie. Do panteonu naszych mistrzów dołączył Akademicki Mistrz Polski MMA 2016. Po raz pierwszy nasi zawodnicy reprezentowali nasz klub i kraj na Mistrzostwach Świata – z Andrii powrócili jako Mistrz Świata MMA oraz zdobywca brązowego medalu Mistrzostw Świata. Osiągnięcia naszych zawodników pokazują, że ciężka i sumienna praca, jaką wykonują na treningach, przekłada się na zwycięstwa podczas zawodów. Ale sukcesy odnosimy nie tylko na macie – w tym roku zorganizowaliśmy pięć edycji zawodów amatorskiego MMA, ściągające do Sochaczewa rzesze fighterów z całej Polski. Podjęliśmy się przeprowadzenia dwóch największych i najważniejszych imprez amatorskiego MMA w Polsce – majowego Pucharu Polski i grudniowych Mistrzostw Polski. Podczas każdego z tych wydarzeń przeprowadziliśmy turnieje dla ponad 250 zawodników, a każde z nich było najlepiej i najsprawniej zorganizowanymi zawodami w całej Polsce. Sukces jako organizatorzy odnieśliśmy również przy okazji kolejnej edycji Biegu Cichociemnych – blisko 300 uczestników przyrównywało naszą imprezę do najlepszych i najsłynniejszych tego typu biegów.

Wszystkie nasze tegoroczne osiągnięcia napawają nas radością i dumą – ale nie spoczywamy na laurach :) Już zaczynamy pracować nad tym, aby przyszły rok był dla nas jeszcze bardziej satysfakcjonujący :)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy