Podsumowanie roku sportowego

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Podsumowanie roku sportowego Inne sporty sochaczew

W ZSCKP w Sochaczewie odbyło się spotkanie dotyczące podsumowania roku sportowego w szkołach ponadgimnazjalnych naszego powiatu. ZS RCKU "Ogrodnik" w ogólnej klasyfikacji zajął 3 miejsce. Gratulujemy uczniom-sportowcom i dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego, którzy przygotowywali naszych sportowców.

Podsumowanie roku sportowego 2017/2018 – 30.XI.2018r.

Najwyższe osiągnięcia sportowe w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Licealiada 2017/2018.

Powiatowe Finały XX Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

I m-ce w piłce siatkowej dziewcząt - 02.02.2018r.

I m-ce w badmintonie dziewcząt  - 18.04.2018r.

I m-ce w lekkoatletyce chłopców  - 17.05.2018r. Etap kończący rywalizację.

Reprezentacja: Krystian Mechecki, Michał Szwarc- 100m i sztafeta 4x100m, Łukasz Arkuszewski - 400m, Krystian Czubak, Konrad Zientara – 1500m, Marcin Kuciński- sztafeta 4x100m, Bartek Mijas,

Jan Polczyński – pchnięcie kulą,  Maksymilian Tarmanowski – skok w dal i sztafeta 4x100m.

Opiekun - Henryk Szczych

II  m–ce  w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców – 29.09.2017r.  Awans do Mistrzostw Międzypowiatowych

II m-ce w piłce nożnej dziewcząt  -  18.10.2017r. Awans do Mistrzostw Międzypowiatowych

II m-ce w koszykówce dziewcząt  - 5.12.2017r.

II m-ce w koszykówce chłopców  - 7.12.2017r.

II  m-ce w badmintonie chłopców -  18.04.2018r.

III m-ce w tenisie stołowym dziewcząt  - 12.12.2017r.

III m-ce w tenisie stołowym chłopców  -  12.12.2017r.

III m-ce w piłce ręcznej dziewcząt  - 21.03.2018r.

III m-ce w lekkoatletyce dziewcząt -  17.05.2018r.

 

Międzypowiatowe  Finały  XX  Igrzysk  Młodzieży  Szkolnej :

I m-ce w badmintonie dziewcząt – 24.05.2018r. 

Reprezentacja:  Sylwia  Multan,  Marzena Dębicka , opiekun – Beata Przyłucka

II m-ce w sztafetowych biegach przełajowych 10x1000m chłopców - 05.10.2018r. Awans do Finału Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej  .

Reprezentacja:  Dawid  Żmijewski, Michał Szwarc ,  Krystian Czubak, Jan Król, Krystian Mechecki , Damian Stępniak , Dominik Rusek,  Konrad Zientara, Jarosław Dałek/ Adrian Orzeszek (etap powiatowy),  Mauro Kevin  Lazzari, opiekun - - Monika Koncicka

IV m-ce w piłce siatkowej dziewcząt – 12.02.2018r. Reprezentacja:  Emilia Felczak,  Marta Burzyńska,  Karolina Białogłowa, Justyna Konika, Paulina Mistewicz , Anna Góralczyk , Natalia Buczek, Sylwia  Multan, Marta Tkacz, Justyna Gawor, Daria Rudnicka, Sandra Kłak, opiekun - Małgorzata Ścibor.

V m-ce w piłce nożnej dziewcząt  - Reprezentacja:  Milena Bińkowska, Marta Trojanowska, Daria Rudnicka, Ewelina Kaźmierska, Wiktoria Makowiecka, Natalia Cybulska, Natalia Kupczyk, Patrycja Nowakowska, Izabela Tomaszewska, Katarzyna Wrońska,  opiekun - Beata Przyłucka

Finały XX Mazowieckich  Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

I m-ce w badmintonie dziewcząt – Mława 24.10.2018r.

Reprezentacja Sandra Kłak, Patrycja Kobla, opiekun Beata Przyłucka

I m-ce w badmintonie chłopców – Mława 24.10.2018r.

Reprezentacja – Maciej Cieplak, Radosław Kowalski, opiekun Beata Przyłucka

VII m-ce w sztafetowych biegach przełajowych 10x1000m. – Podgórze 20.10.2017r.

Reprezentacja :   Dawid  Żmijewski, Michał Szwarc ,  Krystian Czubak,  Jan Król, Krystian Mechecki , Damian Stępniak , Dominik Rusek,  Konrad Zientara,  Jarosław Dałek,  Mauro Lazzari, opiekun -Monika Koncicka.

Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom wychowania fizycznego: Henrykowi Szczychowi,  Beacie Przyłuckiej, Małgorzacie Ścibor, Monice Koncickiej za bardzo dobry wynik. Gratulujemy i życzymy kolejnych, jeszcze większych sukcesów.

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy