Podwójna wpadka

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli motocyklistę, który przekroczył o 76 km/h dozwoloną prędkość. Dwa dni później ponownie został zatrzymany do kontroli. Mężczyznę ukarano wysokimi mandatami karnymi.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego sochaczewskiej komendy pełnili służbę pojazdem z video rejestratorem. Ich uwagę przykuł motocyklista, który w miejscowości Wszeliwy znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Urządzenie do pomiaru prędkości wykazało, że motocyklista poruszał się z prędkością 126 km/h w terenie zabudowanym. Mężczyznę zatrzymano do kontroli drogowej podczas której okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Poza tym, Yamaha którą się poruszał, nie miała wymaganego wyposażenia. W związku z powyższym na mężczyznę nałożono dwa mandaty karne na łączną kwotę 1000 zł za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień i przekroczenie prędkości. Funkcjonariusze zatrzymali również dowód rejestracyjny od motocykla.

Dwa dni później policjanci z drogówki zauważyli ten sam motocykl poruszający się ulicą Warszawską. Zatrzymali go do kontroli drogowej podczas której nałożono na niego dwa mandaty karne na łączną kwotę 1000 złotych za kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz za kierowanie pojazdem pomimo braku dopuszczenia do ruchu.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy