Zaloguj się do konta

Podwójne włamanie do salonu fryzjerskiego i jeden złodziej z Sochaczewa

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie
2017-03-30
Kradzieże, oszustwa, korupcja

W ubiegłym roku ukradł kilka tysięcy, a w marcu włamał się i zabrał kilkaset złotych. Do obydwu przestępstw doszło w tym samym salonie fryzjerskim. Sprawcą jest znany miejscowym policjantom 37 - letni mieszkaniec Sochaczewa.

 

W połowie września ubiegłego roku doszło do kradzieży pieniędzy w jednym z sochaczewskich salonów fryzjerskich. Sprawca działający pod osłoną nocy wszedł przez okno do wnętrza budynku i ukradł kilka tysięcy złotych.

Do kolejnego zdarzenia doszło w nocy z 18 na 19 marca w tym samym zakładzie. Sprawca wyważył okno i ponownie dostał się do salonu skąd zabrał kilkaset złotych.

Dzięki intensywnej pracy Referatu Operacyjno  - Rozpoznawczego 27 marca br. zatrzymano 37-letniego mieszkańca Sochaczewa. Jest od dobrze znany miejscowym policjantom, wchodził już w konflikt z prawem.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży i kradzieży z włamaniem. Obydwa przestępstwa, których dopuścił się podejrzany, zostały popełnione w warunkach recydywy. Sochaczewianin będzie odpowiadał teraz przed sądem.

Opinie (1)

Nastro

Ukradł kilka tysięcy z salonu fryzjerskiego ??? Toż to musiała być jakaś fryzjerska korporacja z takim obrotem !!! Złodziej zły, złodziej niedobry ! A ciekawe czy okradziony fryzjer ten kilkutysięczny obrót wklepał do kasy fiskalnej i odporowadził podatek od dochodu czy inny. Pewnie wklepał, skoro wiedział ile mu zły złodziej ukradł... [2017-03-30 15:15]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc