Podziękowania dla policjanta z KPP w Sochaczewie

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Podziękowania dla policjanta z KPP w Sochaczewie  Komunikaty sochaczew

Jakiś czas temu sierż. Piotr Bujanowski, który jest policjantem Referatu Patrolowo – Interwencyjnego w sochaczewskiej komendzie, wykazał się godną naśladowania postawą. 

Dzisiaj do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie dotarł list ze specjalnymi podziękowaniami.


Sierż. Piotr Bujanowski w czasie wolnym od służby, był świadkiem zdarzenia drogowego do którego doszło na drodze krajowej nr 12 między Zwoleniem a Radomiem. Reakcja funkcjonariusza była natychmiastowa. Otworzył drzwi, które zaklinowały się w wyniku tylnego uderzenia, w ten sposób pomógł opuścić kierowcy pojazd.


W drugim pojeździe podróżowała rodzina z dwójką małych dzieci. Sierżant Bujnowski wezwał wszystkie niezbędne służby i zabezpieczył miejsce zdarzenia. Udostępnił również swój pojazd, by kobieta mogła uspokoić 4 letnią córkę i 15 – miesięcznego synka. Policjant starał się odwrócić uwagę wystraszonych dzieci od całej sytuacji. 

Kobieta wraz z dziećmi została zabrana do szpitala w Radomiu. Ojciec natomiast musiał pozostać na miejscu zdarzenia. W związku z tym, że rodzina nie posiadała w okolicy nikogo bliskiego (pochodziła z Wielkopolski) policjant zawiózł dzieciom i ich mamie niezbędne rzeczy, a po zakończeniu czynności także mężczyznę, który pozostał z rodziną.


Dzisiaj do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie dotarły podziękowania od rodziny, która uczestniczyła w kolizji. 


(KPP Sochaczew)

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

andrzej49andrzej49
+1
Wielki szacunek dla tego policjanta. (2019-11-14 11:22)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy