Podziękowania dla policjantów z Sochaczewa

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Podziękowania dla policjantów z Sochaczewa Komunikaty sochaczew

Kierowca forda uderzył w ich samochód i odjechał z miejsca zdarzenia. Sprawca został zatrzymany do kontroli drogowej w Topołowej. Wczoraj do sochaczewskiej komendy wpłynęły podziękowania dla policjantów za okazaną pomoc. Dziękujemy i cieszymy się, że mogliśmy pomóc.


W ubiegłą niedzielę na terenie powiatu płockiego doszło do kolizji drogowej. Z ustaleń wynika, że w Łącku, kierujący fordem focusem wyprzedził volkswagena tuż przed "rondem”, następnie zatrzymał pojazd na przejściu dla pieszych, by z niego zjechać zaczął cofać. W efekcie uderzył hakiem w samochód stojący za nim. Chwilę później odjechał w kierunku Sochaczewa.


Kierowca volkswagena i jego żona cały czas jechali za sprawcą kolizji. Po kilkudziesięciu kilometrach, będąc już na terenie powiatu sochaczewskiego, zjechali na stację paliw przy DK92, by udzielić informacji patrolowi ruchu drogowego. Kilka minut później, policjanci z Teresina zgłosili, że w Topołowej zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę forda.


Sprawca zdarzenia drogowego początkowo nie przyznawał się do winy. Kluczowym dowodem było jednak nagranie z wideorejestratora zamontowanego w volkswagenie. Funkcjonariusze nałożyli na kierowcę forda mandat i punkty karne.


Wczoraj do sochaczewskiej komendy wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy biorących udział w interwencji. Dziękujemy za ciepłe słowa i cieszymy się, że mogliśmy pomóc.


mł. asp. Agnieszka Dzik

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy