Podziękowania od e-Sochaczew za udział w licytacjach WOŚP 2020

Zdjęcia i foto: Podziękowania od e-Sochaczew za udział w licytacjach WOŚP 2020 Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Sochaczew w niedzielę po raz kolejny otworzył swoje serca na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. W tym roku WOŚP skupia się na dziedzinach medycyny takich jak neurochirurgia, kardiochirurgia oraz chirurgia ogólna. Na ulicach Sochaczewa pojawiło się ponad trzystu wolontariuszy, czekały na mieszkańców różnorodne atrakcje, a oprócz tego swoją cegiełkę do całego wydarzenia dołożył nasz portal. Wszyscy graliśmy w jednym celu.

Na chwilę obecną portal e-Sochaczew zebrał niesamowitą kwotę 30 818 zł, choć licytacja przyniesie ostatecznie zapewne większy wynik, ponieważ do puszki trafia często większa kwota niż ta wylicytowana. Nasz sukces nie byłby możliwy gdyby nie zaangażowanie wielu darczyńców oraz ogromnym sercom licytujących. 

Największą wartość tegorocznych licytacji osiągnął voucher na imprezę okolicznościową na 30 osób, ofiarowany przez Fundację Ochrony Zabytków Mazowsza mieszczącej się w Pałacu w Gawłowie, którą opiekują się Agnieszka i Zbigniew Gerasik. Szczęśliwym nabywcą stał się Konrad Z. licytując ten przedmiot za kwotę 4100 zł

Za równie wysoką kwotę bo aż 3 000 zł zostało wylicytowane sochaczewskie złote serduszko z grawerem WOŚP 2020, podarowane przez Pracownię Jubilerską Robert Okraska. Ten niezwykły, unikatowy przedmiot trafił do firmy SOCHBUD.

Wielkie podziękowania za włączenie się w zbiórkę 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  na-leżą się także Wójtowi  Gminy  Ryb-no Damianowi Jaworskiemu oraz firmie Radex, która wylicytowała magnes Serduszko WOŚP.

Fantastyczne przedmioty przekazał również na aukcję Marek Gołkowski. Haftowany obraz z motywem żeglarskim w zestawie z niesamowitą niespodzianką w postaci lunety żeglarskiej oraz morski zegar z bursztynami na leczniczą nalewkę, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. 

Nie zabrakło także czegoś specjalnego dla fanów motoryzacji. Stowarzyszenie Sochaczewskie Fiaty 126p ofiarowało voucher na przejażdżkę ,,maluszkiem", zapewniając licytującym niesamowitą podróż w czasie. 

Dziękujemy ogromnie również Pani Dyrektor Przedszkola ,,Wesołe Tuptusie" Karolinie Romanowskiej, wszystkim Paniom wychowawczyniom oraz rodzicom przedszkolaków za przygotowanie na licytację przepięknych gadżetów. 

Nie sposób wymienić wszystkich licytujących, ale to właśnie dzięki Wam wszystkim udało się osiągnąć tak fantastyczny wynik. Z Za udział dziękujemy firmom Land-House Nieruchomości, Złoty Ul, Koło Pszczelarzy, Galeria Optyczna Śliwińscy, Patio Color, Mars  Polska, AnnStudio, Health&Beauty Sochaczew, Kino Odeon, Dom Urodzenia Fryderyka Chopina, Dragon Fight Club, Gymme Fitness Club, It Remarketing, Lonża, Pixel Serwis – Daniel Wieczorek, Azymut, Browar Socho, Bakoma, Okinawa Susshi, Helio, SochoTravel, Photodron, Garaż Braci, Strzelnica ,,Cel", Cukiernia Lukrecja, Aljeka, Pol Flavour, Paintball-owy Sochaczew, OXMO, Da Grasso, Ksero Druk Dybicz, Only Wood oraz wielu innym, którzy przystąpili z nami do 28. Finału WOŚP. 

To dzięki Państwu udało się ustanowić tegoroczny rekord w kwocie 30 818 zł. Udowodniliśmy po raz kolejny, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a sochaczewianie potrafią się wspaniale zjednoczyć, pomagać i jednocześnie wspaniale się bawić. 

Kwota zebrana przez wolontariuszy sochaczewskiego sztabu to 130 979, 78 zł. Licytacje portalu sochaczewskiego radia pozwoliły uzbierać 8 745 zł, natomiast złote serduszko numer 89 zostało wylicytowane za 15 189 zł. W tym roku portal e-Sochaczew osiągnął niesamowity wynik z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Na chwilę obecną jest to kwota 30 818 zł. Liczymy jednak na to, że ostatecznie ulegnie ona jeszcze zmianie, ponieważ do puszki trafia często większa kwota niż ta początkowo wylicytowana. 

Dziękujemy raz jeszcze za Państwa ogromne serce i zapraszamy do wspólnego ,,grania" za rok.  0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy