Podziękowania za uczestnictwo w ostatniej drodze śp. Krzysztofa Mućki

Zdjęcia i foto: Podziękowania za uczestnictwo w ostatniej drodze śp. Krzysztofa Mućki  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

ks. Jan Twardowski 


Wszystkim, którzy, wzięli udział w uroczystości pogrzebowej śp. Krzysztofa Mućki i w tak bolesnych, trudnych chwilach, dzielili z nami smutek, okazując wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości, serdeczne podziękowania składają Żona i Córki.


Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Parafii p.w. Świętego Józefa Robotnika w Sochaczewie Józefowi Staszewskiemu za wzruszające, pełne mądrych i ciepłych słów zdania. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi i księdzu Grzegorzowi Grzegorczykowi za odprawioną mszę świętą i uroczystość pochówku. 


Panu Wójtowi Gminy Sochaczew, Mirosławowi Orlińskiemu, radnej, pani Dominice Misiak i pani Elżbiecie Witkowskiej dziękujemy za wygłoszone w czasie mszy świętej ciepłe słowa i wzruszające wspomnienia. 


Dziękujemy, że w ostatniej drodze Naszemu Drogiemu Mężowi i Tacie towarzyszyli Starosta Sochaczewski, pan Tadeusz Głuchowski, pani Dyrektor Powiatowego Zespołu Edukacji Urszula Opasiak, pan Burmistrz Miasta Sochaczew Dariusz Dobrowolski, pani Bogusława Cieślak, Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Sochaczewie, Pracownicy Urzędu Gminy Sochaczew, Panie Dyrektor gminnych szkół podstawowych, pani Dyrektor Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie Hanna Bonecka, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Mokasie oraz Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie. Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Mokasie oraz pocztom sztandarowym szkół za obecność i okazany szacunek.


Dziękujemy mieszkańcom Mokasu, Dzięglewa i okolicznych miejscowości za tak liczne przybycie i okazanie nam wsparcia. Szczególne podziękowania za obecność i życzliwą pamięć składamy na ręce rodziców dzieci - uczniów śp. Krzysztofa Mućki oraz wszystkich przybyłych dawnych wychowanków i uczniów.


Dziękujemy Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Delegacjom, Sąsiadom za modlitwę, pamięć i tak liczne intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty. Pragniemy także podziękować Zakładowi Pogrzebowemu Haron Rembiejewscy za okazaną pomoc i serce.


Ewa Więckowska-Mućka,

Agnieszka Mućka, Katarzyna Mućka

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy