Podziękowania za udział w wyborach

/ 7 komentarzy
Zdjęcia i foto: Podziękowania za udział w wyborach Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Kochani mieszkańcy Miasta Sochaczew,


jako Przewodniczący struktur powiatowych Platformy Obywatelskiej w Sochaczewie, Powiatowy Pełnomocnik Wyborczy oraz Szef Sztabu Powiatowego kandydata na Prezydenta Rafała Trzaskowskiego chciałbym z całego serca podziękować wszystkim Sochaczewianom, którzy spełnili swój obywatelski obowiązek, udali się do urn i oddali głos na swojego kandydata w wyborach prezydenckich, a szczególnie tym, którzy głosowali na Rafała Trzaskowskiego. 


Uważam, że osiągnęliśmy świetny wynik, przegrywając dosłownie o włos, a dokładnie o 10 głosów w mieście (Rafał Trzaskowski 9301 głosów, Andrzej Duda 9311 głosów) i o ok. 500 tys głosów na terenie całej Polski. To wynik pokazujący, że jest alternatywa dla obecnej władzy i że społeczeństwo tą alternatywę dostrzega.


Jednocześnie gratuluję Andrzejowi Dudzie i Jego wyborcom wygranej w tym niezwykle zaciętym i wyrównanym boju. Mam nadzieję, że najbliższe 5 lat w wykonaniu Prezydenta Andrzeja Dudy będzie czasem prezydentury niezależnej i rozsądnej, nastawionej na poszanowanie prawa, obywateli i konstytucyjnych organów Państwa a jej symbolem będą takie hasła jak równość, wolność, sprawiedliwość, szacunek i rozwaga, bo takie przymioty według mnie powinny cechować powagę urzędu głowy Państwa.


Ogromne podziękowania dla wszystkich wyborców, którzy w pierwszej turze zagłosowali na swoich kandydatów - Szymona Hołowni, Roberta Biedronia, Władysława Kosiniaka-Kamysza, Krzysztofa Bosaka, Marka Jakubiaka, Mirosława Piotrowskiego, Pawła Tanajno, Stanisława Żółtka i Waldemara Witkowskiego, ale jednak w poczuciu obywatelskiego buntu i moralnego oportunizmu wobec obecnej sytuacji w Polsce zdecydowali się oddać w drugiej turze głos na Rafała Trzaskowskiego.


Chciałbym również podziękować wszystkim osobom, które niesamowicie pomogły nam w kampanii oraz podczas procesu wyborczego - mieszkańcom Sochaczewa, członkom Obwodowych Komisji Wyborczych i Mężom Zaufania. Bez Was nie dalibyśmy rady uzyskać tak niesamowicie dobrego wyniku, który pokazuję, że robimy kolejny krok we właściwym kierunku, a to co i jak robimy jest lokalnie dostrzegane i doceniane.


Na sam koniec chciałbym podziękować wszystkim członkom lokalnej struktury Platformy Obywatelskiej i wszystkim swoim współpracownikom, którzy codziennie urabiali ręce po łokcie za rzecz tej kampanii - chylę przed Wami czoła, bo tylko ja wiem jak tytaniczną pracę wykonaliście i ile pracy i wyrzeczeń Was to kosztowało. Dziękuję również lokalnym strukturom Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz Bezpartyjnych Samorządowców, którzy aktywnie wspierali nas w drugiej turze i którzy pomimo pewnych różnic programowych potrafili się wznieść ponad szyldy partyjne i stanąć z nami ramię w ramię we wspólnej sprawie.


Z wyrazami szacunku.


Łukasz Dąbrowski

 4.2
Oceń
(5 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (7)

infoforyouinfoinfoforyouinfo
-1
Z tymi podziękowaniami dla PSL-u tobym nie przesadzał panie przewodniczący, bo patrząc na "płaczacego" Kosiniaka po pierwszej turze i braku otwartego wsparcia dla RT czyt. POLSKI EUROPEJSKIEJ I DEMOKRATYCZNEJ nidobrze się robi. Radnego sejmiku też nie bardzo było widać z realnym otwartym wsparciem /chyba tylko Struzik i brawo, ale to za mało/, to mamy co mamy. Sochaczew 50% na 50 %, a okilica dla AD. (2020-07-13 14:14)
zabczynski227zabczynski227
0


infoforyouinfo Całkowicie się z Toą zgadzam , co do Kosiniaka . Facet prywatę postawił nad dobrem Polski . I doczekał się ,że PiS go połknie , czego mu życzę .Takiego chwiejnego przywódcy PSL powinni się wstydzić . Tylko patrzeć , jak pójdzie do koalicji z PiSem . Bardzo mnie interesuje co na to Kamiński , przecież jest on takze w PSLu . Kosiniak okazał się dnem moralnym . Pozdrawiam nawet tych z PiSu . (2020-07-13 17:43)
wbienkowbienko
0
@zabczynski227

Małe sprostowanie - Kamiński nie jest w PSLu, jest z UEDu. (2020-07-13 18:14)
marcpromarcpro
-1
Myślę że PO ma także powody do świętowania, bo w niedzielę wybór był między ich byłym członkiem a obecnym.Cieszcie się PO'wcy bo przecież Prezydentem został Wasz człowiek.

Może nie wszyscy to wiedzą, ale Duda był członkiem Unii Wolności (dawna PO). (2020-07-14 07:46)
infoforyouinfoinfoforyouinfo
0
A Morawiecki to czasem nie był doradcą DT i zapewne nie zarobił milionów w banku z zachodnim kapitałem ale z pieniędzy polskiego podatnika, nie mówił że Polakom to miska ryżu wystarczy i zapewne nie kupił ziemi od kleru oficjalnie za 700 tys., wartej wtedy 4 mln, dzisiaj jej wartość to 70 mln? Taki dobry pan. (2020-07-14 12:02)
marcpromarcpro
0
Bo różnica między PIS i PO jest tylko w nazwie.

(2020-07-14 15:32)
mieszk mlodzieszynamieszk mlodzieszyna
0
Tak już czepjając sie tego PSL-u to ostatnim co jeszcze był w stanie sie sprzeciwstawić PO był Waldemar Pawlak on to jeszcze był chłop porządny(po za aferą z umową gazową z .....) reszta to przystawki nic nie znaczące . a wynik Władysława to nawet 23 % przed 10 maja a 28-go czerwca 2,3% ale cóż niech dziękuje sobie . (2020-07-14 17:36)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy