Podziękowania - 21.11.2013

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Podziękowania - 21.11.2013 Edukacja sochaczew
+1

Składamy serdeczne podziękowania wspaniałym Aktywnym z sochaczewskiego Klubu Maratończyka za kolejny TEST COOPERA „4 Pory Roku - Jesień”, zorganizowanym na terenie Zespołu Szkół w Erminowie. Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tak świetnie przygotowanej i przeprowadzonej imprezie.
Tradycyjnie celem tej edycji zawodów, oprócz promocji aktywności sportowej, było zebranie funduszy na zakup specjalistycznych pomocy rewalidacyjnych, z których będą korzystać nasi uczniowie. Stwarza to im szansę na lepszy rozwój oraz łatwiejszą i bardziej skuteczną naukę.
Za zgromadzone środki zakupiliśmy atrakcyjne i nowoczesne pomoce do rewalidacji naszych uczniów.
Wysoka frekwencja udowodniła, że szczytny cel tego przedsięwzięcia odbił się szerokim echem nie tylko wśród społeczności lokalnej.
Szczególne podziękowania składamy prezesowi Klubu Maratończyka „Aktywni” - panu Rafałowi Milczarkowi, naszej aktywnej Mamie z Rady Rodziców - pani Beacie Szustkiewicz oraz p. Danucie Żurek z firmy „Gracja”,
p. Jerzemu Milczarkowi z firmy „Eco-Energia”, p. Arturowi Zaczkowskiemu, p. Katarzynie Bulicz-Kasprzak

i p. Michałowi Milczarkowi.
Oczywiście osób zaangażowanych w przygotowanie i prowadzenie imprezy było znacznie więcej, niestety nie sposób wszystkich wymienić.
Jesteśmy wdzięczni, że tak bliski Waszemu sercu jest uśmiech Naszych dzieci. Dziękujemy za dotychczasową współpracę, za wsparcie, które wywołuje radość na twarzy i szczęście.

Społeczność szkolna
ZSS Erminów

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy