Podziękowania

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Podziękowania Wybory samorządowe 2018 sochaczew

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna dziękuje wszystkim Mieszkańcom, którzy w niedzielę udali się do lokali wyborczych i oddali głosy na przedstawicieli wszystkich szczebli samorządu.

Szczególnie dziękujemy tym, którzy zagłosowali na nasz komitet. To dzięki Waszym głosom mamy przedstawicieli w Radzie Miejskiej i Radzie Powiatu. Będziemy w niej wspólnie reprezentować głos mieszkańców Sochaczewa.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaufali naszym kandydatom. To dopiero początek działań na rzecz rozwoju naszego Miasta. Dziękujemy za wszystko, czego nauczyliśmy się podczas kampanii, która była dla nas niezwykle trudna.

Dziękujemy pozostałym Komitetom Wyborczym za rywalizację, która w stosunku do poprzednich wyborów przebiegała w miarę spokojnie.

Gratulujemy, zwycięzcy wyborów na Burmistrza, p. Piotrowi Osieckiemu i obiecujemy, że będziemy go wspierać w realizacji wszystkich obietnic złożonych wyborcom podczas kampanii. Będziemy również skrupulatnie kontrolować budżet Miasta tak, aby nasze zadłużenie się nie pogłębiało.

Bardzo dziękujemy wszystkim Mieszkańcom za ciepłe słowa i wielkie wsparcie, wszystko dla dobra i rozwoju naszego Miasta.


Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna

Koalicja Obywatelska

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

JKSJKS
0
Szanowni Państwo, Mieszkańcy Sochaczewa,

serdecznie dziękuję za poparcie, które otrzymałam w wyborach samorządowych. Dziękuję wszystkim, którzy biorąc udział w wyborach dali dowód obywatelskiej dojrzałości. Bardzo dziękuję tym, którzy oddali na mnie swój głos oraz pomagali podczas trudnej dla mnie kampanii wyborczej. Daliście mi Państwo ogromny mandat zaufania. Dołożę wszelkich starań, aby swoje obowiązki wykonywać sumiennie i należycie.

Gratuluję wszystkim, którzy zostali wybrani otrzymując od Sochaczewian mandat zaufania. Czeka nas dużo trudnej i odpowiedzialnej pracy.

Z wyrazami szacunku

Jolanta Kulpa- Szczepaniak

(2018-10-25 14:30)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy