Podziękowanie Jakub Wojewoda

Zdjęcia i foto: Podziękowanie Jakub Wojewoda Wybory samorządowe 2018 sochaczew

Szanowni Państwo!
Wybory samorządowe już za nami. Moja kandydatura do Rady Miejskiej miasta Sochaczew, w ramach KWW Sochaczewskie Forum Samorządowe spotkała się z licznym poparciem wśród mieszkańców miasta. W dniu wyborów 21.10.2018 r. uzyskałem 207 głosów i zająłem drugie miejsce na liście, choć ostatnia pozycja, z której startowałem, nie była łatwa. Niestety, mimo tak dobrego wyniku nie udało się uzyskać mandatu radnego.
Działalność społeczna nie ogranicza się do kandydowania w wyborach raz na 4-5 lat. Jako kustosz Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą oraz prezes Stowarzyszenia Muzealna Grupa Historyczna im. II/ 18 pp., czynnie działam w projektach, z których korzystają liczni sochaczewianie. Chociażby, tegoroczny i zarazem rekordowy, 8 rodzinny piknik „Sochaczew-7 wieków historii”, który przyciągnął ponad 2000 uczestników.
Mój wynik jest dla mnie wyjątkowym wyróżnieniem a Wasze poparcie motywacją do dalszego pracy. Za pośrednictwem portalu e-sochaczew, pragnę serdecznie podziękować, za każdy oddany na mnie głos. Wyrazy wdzięczności składam też za wsparcie, każdą poradę czy pomoc, której udzieliliście mi podczas kampanii. Szczególne podziękowania, kieruję do sztabu KWW Sochaczewskie Forum Samorządowe, członków Stowarzyszenia MGH II/18 pp, p. Heleny Bajurskiej, przyjaciół z lat szkolnych i rodziny.
Z tego miejsca chciałbym także pogratulować Piotrowi Osieckiemu, po raz trzeci wybranemu na urząd burmistrza miasta Sochaczew, a także kandydatom, którzy uzyskali mandat do rady miejskiej, rady powiatu i sejmiku

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy