Podziękowanie za 1% - 21.09.2009

Zdjęcia i foto: Podziękowanie za 1% - 21.09.2009 NGO lokalne sochaczew

Zarząd Stowarzyszenia Sportowo- Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych „Jutrzenka” Sochaczew składa najserdeczniejsze podziękowanie za przekazanie 1% z podatku dochodowego na rzecz naszego Stowarzyszenia.

Gwarantujemy, że pieniądze te będą spożytkowane na rzecz osób najbardziej potrzebujących. Stowarzyszenie nasze prowadzi swoją działalność na rzecz osób niepełnosprawnych często ze sprężoną niepełnosprawnością.

Wyłaniające się wtedy problemy braku poczucia własnej wartości, zaburzenia godności osobistej oraz wiele innych społecznych, z którymi trudno żyć. Stowarzyszenie pomaga tym osobom odbudować swoje miejsce w świecie, zaistnieć w środowisku najbliższych jako człowiek w pełni wartościowy.

Oddziaływanie nie odbyłoby się bez wkładu finansowego ze strony organizatora spotkań, treningów, zawodów sportowych, zabiegów rehabilitacyjnych zawsze osoby niepełnosprawne korzystają z tej oferty bezpłatnie.

Jednak, aby przeprowadzić takie akcje potrzeba nie tylko woli, ale także środków finansowych. Nie może zabraknąć Państwa udziału w tej pomocy.

Dlatego przekazanie 1% na pomoc innym jest tak cenna. Za Państwa ofiarność i otwarte serce na drugiego człowieka składamy najserdeczniejsze podziękowania.


Chylimy przed Państwem czoła.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy