Pokaż się w Bibliotece

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pokaż się w Bibliotece Sztuki plastyczne sochaczew

Gminna Biblioteka Publiczna w Sochaczewie zaprasza do swojej nowej siedziby, która znajduje się w budynku Zespołu Szkół w Kątach. Wejście do biblioteki usytuowane jest od wschodniej strony budynku czyli od strony miasta.

Biblioteka obecnie dysponuje lokalem znacznie większym od poprzedniego, co niesie ze sobą wiele zalet. Teraz można w pełni dostrzec walory naszego bogatego księgozbioru, jego układ jest bardziej przejrzysty; jest większy komfort użytkowania biblioteki dla czytelników, a dla bibliotekarek większy komfort pracy i – co najważniejsze – wraz ze zwiększeniem metrażu biblioteki zwiększa się możliwość oferty kulturalnej. Coś, co do tej pory można było jedynie odkładać na półkę pt. „dobre pomysły” teraz staje się możliwe do zrealizowania. Jednym z takich pomysłów są wystawy, które biblioteka chciałaby organizować. Stąd gorące zaproszenie do wszystkich twórców artystycznych gminy Sochaczew, zajmujących się malarstwem, rysunkiem, rękodziełem, aby zechcieli zaprezentować swoje prace w Bibliotece Gminnej. A może ktoś z uczestników naszego kursu fotografii chciałby pochwalić się swoimi nowymi osiągnięciami?

Zapraszamy i zachęcamy, aby ze swoimi pracami wyszli Państwo z domów i zechcieli pokazać swój dorobek społeczności lokalnej. Dla nas byłaby to ogromna radość, gdyby Biblioteka mogła spajać i integrować mieszkańców gminy nie tylko wokół książek, ale też wokół sztuki, tworzonej przez lokalnych twórców.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy