Pola Czerwonkowskie - działka wyceniona, kiedy inwestor?

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Pola Czerwonkowskie - działka wyceniona, kiedy inwestor? Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Pola Czerwonkowskie to jedno z niewielu tak atrakcyjnych miejsc na mapie Sochaczewa dla przyszłych inwestorów. W WPF zwiększono środki na 2020 o kwotę ze sprzedaży gruntów przy ulicy Olimpijskiej. 


Jak mówi uchwała w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasta Sochaczew - Zwiększają się dochody majątkowe z tytułu sprzedaży działki przy ulicy Olimpijskiej na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przeznaczonej na cele wielofunkcyjnej zabudowy usługowej. Kwota jaka pojawia się w WPF to 2.000.000 zł. 


Jest zatem szansa, iż pojawi się inwestor, który będzie chciał zakupić teren. Do sprzedaży w ŁSSE były przeznaczone dwie działki o powierzchni ponad 1,5 ha i została ona wyceniona na 1 400 000 zł oraz druga 3,34 ha o wartości wywoławczej 2 600 000 złotych, jednak nikt w ramach współpracy ze strefą nie zgłosił do zakupu gruntów. 


O innym zainteresowanym pisaliśmy już wcześniej https://e-sochaczew.pl/n/osiedle-mieszkaniowe/61138, być może wycena z WPF jest ukłonem w stronę tego przedsiębiorcy. Byłaby to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych zakupem nowego lokum na terenie miasta. Dodatkowo powstające obiekty byłyby również miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej.  0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

dragon36dragon36
0
inwestor,oj to koniecznie trzeba zapamiętać date. (2019-07-10 14:24)
pierwsza_krewpierwsza_krew
0
Atrakcyjne powiadasz? Proszę napisać w takim razie dlaczego od 10 lat nikt nie chce w to zainwestować? Co może być nie tak? Działka - nie, bo jest atrakcyjna, więc powód dla którego nic tu nie powstaje do nieudolność Burmistrza i jego świty, którzy nie potrafią nic z tak bardzo atrakcyjną działką zrobić.Atrakcyjne okazje przecież rozchodzą się jak świerze bułeczki. (2019-07-11 08:10)
robroyrobroy
0
W WPF zwiększono środki na 2020 o kwotę ze sprzedaży gruntów przy ulicy Olimpijskiej

czyli już poszaleją z 2 milionami chociaż ich nie ma? nowy sukces? (2019-07-11 08:14)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy