Policja odzyskała skradzione auto

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Policja odzyskała skradzione auto Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Funkcjonariusze Referatu Patrolowo Interwencyjnego odzyskali skradziony dwa tygodnie temu pojazd Opel Insignia.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj 15 czerwca  tuż przed północą. Policjanci patrolówki na polecenie dyżurnego udali się do miejscowości Ludwików (gmina Rybno), gdzie od kilku dni pojawiał się podejrzany samochód, który wjeżdżał na jedną z posesji lub po kilka godzin w nocy stal na poboczu drogi.

Po opatrolowaniu wskazanej miejscowości mundurowi ujawnili pojazd Alfa Romeo, który zaparkowany był przy jednej z posesji do której brama wjazdowa była otwarta. To zaniepokoiło policjantów, którzy postanowili się temu przyjrzeć ponieważ mogła to być próba włamania.

W jednym z garaży na w/w posesji stał pojazd bez tablic rejestracyjnych ze zdekompletowanym nadwoziem. Na ramie samochodu widoczny był nr identyfikujący Vin. Po sprawdzeniu auta w Policyjnej bazie okazało się, że jest to Opel Insignia skradziony 10 czerwca.

Funkcjonariusze zatrzymali 4 osoby (trzech mężczyzn i kobietę)  przebywających pod wskazanym adresem, natomiast odzyskany pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

 

Autor. sierż. Joanna Olszar

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

margot45margot45
0
Ciekawe, czy policja odróżnia Alfa Romeo od Opla - bo w jednym tekście piszą raz o jednej marce, raz o drugiej. No ale cóż - kobieta pisała.... (2015-06-22 10:35)
mirebmireb
0
Przecież jest napisane, że Insignię znaleźli w garażu na posesji, a alfa romeo stała na podjeżdzie, przed otwartą bramą. Czytamy ze zrozumieniem;) (2015-06-22 11:40)
kacperskyykacperskyy
0
to powinno wisiec przez rok na pierwszej stronie esocho :) i do tego powinni wpisac to do jakies złotej ksiegi miasta czy tam cos... i nie pije do sochaczewskiej policji tylko ogolnie :) odnalezc skradziony samochod? toż to cud! mam nadzieje ze funkcjonariusze co ogarneli ten temat to dostana jakies nagrody a nie tylko "good job" od komendanta :) (2015-06-30 10:48)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy