Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia  Poszukiwani, zaginieni sochaczew

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa na szkodę 74 – letniej mieszkanki Sochaczewa. Publikujemy wizerunek mężczyzny, który mógł mieć związek z tym przestępstwem i pełnił rolę "odbieraka". Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, ul. 1 Maja 10, 96-500 Sochaczew lub dzwoniąc na numer telefonu 46 863 72 22.


Policjanci z wydziału kryminalnego sochaczewskiej komendy, prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa na szkodę 74 – letniej mieszkanki Sochaczewa. 30 października 2019 roku kobieta zostawiła w dwóch wyznaczonych miejscach pieniądze o łącznej kwocie 40 tysięcy złotych. 


Poniżej publikujemy wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem i pełnił rolę tzw. „odbieraka".

Każdy, kto rozpoznaje tą osobę, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, ul. 1 Maja 10, 96-500 Sochaczew.


Informacje można przekazać również dzwoniąc na numer 46 863 72 22 lub pisząc na adres: kppsochaczew@ra.policja.gov.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
0
na skrzyżowaniu Reymonta i Traugutta jest kamera monitoringu,pewnie szukała w parku pijących piwo, zdjęcie chyba z Reymonta,więc może go zdjęła,idzie z tamtego kierunku (2019-11-15 07:09)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy