Policja rozdaje zaproszenia. Brawo za konsekwencje

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Policja rozdaje zaproszenia.   Brawo za konsekwencje Czarna kronika sochaczew

Dzisiaj (01.02) rano około godz 8:00 taki oto widok na Sienkiewicza.   Ten/ta  Pan/Pani z "Gólfem w Tedeiku"  to nie dość ,że zaparkował na zakazie,  to uznał iż pieszy po błocie ma chodzić,  bo Pan kierowca musi.  Oczywiście żaden z kierowców nie  postanowił zostawić pieszym   1,5metra.

Nagminne parkowanie kierowców tak by uniemożliwić przejście pieszym suchą stopą po chodniku jest działaniem bezmyslnym bo kierowca czasami tym pieszym bywa  i warto by chodniki zostawiał pieszym a nie samochodom.


Gdy przechodziłem obok tych aut za wycieraczkami było zaproszenie...  o treści jak poniżej.
Drogi kierowco w nagrodę za twoje dokonania  zapraszamy na bal charytatywny na ulicę Warszawską 23.
Jak widac wykroczenie jest z 6:50 a wtedy to miejsc na P&R do wyboru do koloru, ale PAN kierowca nie będzie przecież chodzić pieszo "jak jakieś zwierzę".  Jak to mawiają  "...  i skończyło się rumakowanie".
Wydaje się iz potrzeba tu zdrowego kompromisu czyli pozostawienie parkowania "na trawniku"   do czasu wybudowania tam zatok  oraz karania za parkowanie na chodnikach.  W związku z brakiem miejsc do parkowania dla podwożących,  oczekuje od policji, władz powiatu i burmistrza  SZYBKIEGO i SKUTECZNEGO wytyczenia miejsc  Kiss and  Ride na placu dworcowym.  Kij i marchewka działa lepiej niż sam kij.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

Reage77Reage77
-1

A tymczasem w Żyrardowie prace powoli dobiegają końca.

http://zachodniemazowsze.info/2017/05/rusza-budowa-parkingow-przy-dworcu-pkp-zyrardowie/

Konsekwencje - Żyrardów sie rozwija, Sochaczewa zwija.

(2018-02-02 07:53)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy