Policja szuka świadków potrąceń rowerzystów

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Policja szuka świadków potrąceń rowerzystów Komunikaty sochaczew

KPP Poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego 15 grudnia około godziny 9.30 w Sochaczewie na ul. Kochanowskiego, w trakcie którego doszło do potrącenia rowerzystki. Sprawca zdarzenia wyjeżdżając z parkingu mieszczącego się przy blokach potrącił rowerzystkę, która przewróciła się. Sprawca zatrzymał się na chwilę, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna kierował białym pojazdem typu pickup. Do zdarzenia doszło na wysokości bloku nr 35 na ul. Kochanowskiego.

 

KPP poszukuje świadków wypadku drogowego jaki miał miejsce 28 grudnia 2015 roku około godziny 16.25 w Sochaczewie na ul. 600-lecia, w trakcie którego doszło do potrącenia rowerzysty.

Sprawca zdarzenia podczas wykonywania manewru wyprzedzania, prawym lusterkiem potrącił rowerzystę jadącego w kierunku sklepu „Kaufland”, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia pozostawiając poszkodowanego leżącego na jezdni.

W wyniku uderzenia od pojazdu marki najprawdopodobniej Toyota urwane zostało lusterko, które pozostało na miejscu zdarzenia. 

 

Wszelkie informacje prosimy kierować pod numer 046 863 72 60 lub 997. Dziękujemy.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

marniu79marniu79
0
Przecież jest kamera monitoringu vis a vis Kauflandu .
Zawsze można sprawdzić (2016-01-14 21:48)
hansiorhansior
0
Rowerzyści, jak Was widzę o tej porze roku to jestem mocno przerażony!!!. Nie macie (prawie wszyscy) kamizelek odblaskowych, takich naprawdę widocznych w świetle jakiegokolwiek pojazdu.
Piesi na pasach to też problem, po zmierzchu "włażą" gdzie i kiedy chcą, (zawsze ubrani na czarno, jak większość z nas) a widoczność jest teraz bardzo słaba.
Ja jeżdżę "po mieście" poniżej 50 km/h , dzięki temu kila osób nie zostało poturbowanych (patrz rejon cmentarza w centrum).
Na rower wracam wiosną!!! (2016-01-15 01:45)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy