Policja w sprawie śmiertelnego wypadku na obwodnicy

/ 9 komentarzy
Zdjęcia i foto: Policja w sprawie śmiertelnego wypadku na obwodnicy Wypadki sochaczew

Dwie ofiary śmiertelne: taki jest w tej chwili bilans wypadku na obwodnicy Sochaczewa w pobliżu ronda żyrardowskiego z dn. 10 lutego. 29-letnia mieszkanka naszego miasta zginęła na miejscu, młody kierowca, z którym jechała, zmarł w szpitalu.

 

- Kierujący samochodem osobowym marki Mazda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod koła samochodu ciężarowego marki Scania – mówi Joanna Olszar, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie – na dzień dzisiejszy tylko tyle mogę powiedzieć co do okoliczności wypadku. Zbadaniem jego przyczyn zajmuje się już prokuratura. W jej obecności na miejscu zdarzenia zrealizowano czynności w niezbędnym zakresie. Zwłoki 29-letniej mieszkanki Sochaczewa, która poniosła śmierć w wyniku wypadku, zabezpieczono do postępowania procesowego.

 

Jak podaje policja, mazdą jechało 5 osób, poza kobietą, która zginęła na miejscu, czterech mężczyzn. Wszyscy oni z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitali w Sochaczewie i w Grodzisku Mazowieckim. Niestety, jak się dowiedzieliśmy z innych źródeł, kierowca mazdy zmarł w szpitalu. 


Wiadomo, że kierowca Scanii, który nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. Stan kierowcy Mazdy był na tyle poważny, że nie udało się przeprowadzić badań na wydychanym powietrzu. – W tej chwili czekamy na wyniki badań krwi pod kątem zawartości alkoholu czy środków odurzających. W niedługim czasie powinny być już znane – dodaje rzecznik Olszar.

 

Do wypadku doszło wczoraj 10 lutego ok. 4.20 nad ranem na obwodnicy Sochaczewa tuż za rondem żyrardowskim. Mazda jechała w kierunku ronda łowickiego.  

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (9)

okooko
0
"....Sochaczewa tuż za rondem żyrardowskim. Mazda jechała w kierunku ronda łowickiego" - BZDURY PISZECIE... obejrzyjcie sobie zdjęcie, to scania jedzie w kierunku Łowicza/Płońska, a swoją drogą ciekaw jestem czy to śmieszne rondo było oświetlone? - jak nie to wychodzą oszczędności... (2016-02-11 17:25)
autor933autor933
+1
a co ma oświetlenie do wypadku z udziałem samochodów.... (2016-02-11 18:50)
StarszyStarszy
0
"stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod koła samochodu ciężarowego" skoro zjechał na przeciwległy pas to z jakiej racji przód jest cały?? Obróciło go czy jak? przecież nie było mrozu... Może stali na kierunkowskazie do skrętu a kierowca ciężarówki wjechał w nich... Czym sugerowali się Ci nasi specjaliści?? zeznaniem kierowcy ciężarówki? (2016-02-11 22:18)
okooko
+1
"a co ma oświetlenie do wypadku z udziałem samochodów...." w sumie prawie nic... tylko czy nie jest dziwne że 90% wypadków na obwodnicy - między rondami jest właśnie centralnie na rondzie lub w bliskiej okolicy i to w nocy - nie dziwi was? Jeżeli są oznakowane i dodatkowo oświetlone niech będą, a tu ciemno jak w d... Szczerze to lubię w nocy jeździć i z reguły jakieś skrzyżowania na drogach tranzytowych są szczególnie oznakowane i oświetlone (oczywiście świecące w nocy) a u nas każdy widzi... Od Jeżówki po Wyszogród (50) - to droga śmierci - kręta, wąska, koleiny, pełno łat co samochód podskakuje, brak pobocza i dodatkowo ruch jak na Marszałkowskiej w godzinach szczytu... A poza tym jestem za aby w mieście wyłączano oświetlenie po 22 i zobaczymy co będzie... (2016-02-12 07:25)
MisiuniaMisiunia
0
w ciagu dwoch ostatnich tygodni drugi wypadek smiertelny w tym samym miejscu, nie pierwszy i pewnie nie ostatni (bylo ich wiele) zastanawiam się czy nie powinna zostac zrobiona ekspertyza nawierzchni. Ile jescz osob musi stracic zdrowie lub zycie, aby ktos za to odpowiedzialny w koncu sie tym zainteresował (2016-02-12 13:39)
redakcjaredakcja
0
Niestety, bilans ofiar śmiertelnych tego wypadku wzrósł. Nie żyje również kierowca Mazdy. Zmarł w szpitalu. (2016-02-12 18:13)
robroyrobroy
0
znów kopiuje z -Sochaczewianina.pl-,tutaj autor też mógł się postarać

W wypadku zginęła Malwina Rozmarynowska, znana rugbista sochaczewskich Tygrysic. Była wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7, w latach 2001 - 2005 uznawana była za jedną z najskuteczniejszym polskich rugbistek. Osierociła dwójkę dzieci. Pod koniec ubiegłego roku zmarł jej mąż. (2016-02-15 05:56)
redakcjaredakcja
0
robroy: przygotowujemy wspomnienie o śp. Malwinie. Wkrótce opublikujemy. (2016-02-15 12:14)
robroyrobroy
0
ok,! (2016-02-15 17:14)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy