Policja zatrzymała 7 praw jazdy w jeden dzień

/ 14 komentarzy
Zdjęcia i foto: Policja zatrzymała 7 praw jazdy w jeden dzień Komunikaty sochaczew

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wczoraj, 28 lutego, prowadziła na terenie naszego powiatu działania pod nazwą „Prędkość”. W ich wyniku zatrzymano aż 7 uprawnień do kierowania pojazdami.

 

Akcja „Prędkość” na terenie powiatu sochaczewskiego wpisana była w identyczne działania policji na terenie całego Mazowsza. – Ich zasadniczy cel był jeden: poprawa bezpieczeństwa na drogach – podkreśla rzecznik KPP Sochaczew Joanna Olszar.

Kierowcy 7 pojazdów, którym zatrzymano prawo jazdy na terenie powiatu sochaczewskiego, przekroczyli dozwoloną prędkość na terenie zabudowanym o 50 km/h i więcej. Jak informuje policja, do zatrzymań uprawnień doszło na ul. Łowickiej, w Kątach, Feliksowie i Bielicach.

 5
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (14)

robroyrobroy
+2
na drodze na zdjęciu widać zagrożenie-dziesiątki pieszych,setki samochodów,szkoła i przedszkole,no..... (2016-02-29 10:39)
xhuehuexhuehue
+1
Jak widać na zdjęciu, ustawili się na samiutkim początku terenu zabudowanego, gdzie właściwie zabudowania nie ma, niedługo będą wyskakiwać zza drzew z wypisanym już mandatem :) (2016-02-29 11:09)
Obywatel85Obywatel85
+3
Target miesięczny muszą wyrobić inaczej z kariery nici :-(

ps: Dla ciekawskich Policyjne srebrne nieoznakowane Ducato nie pojedzie szybciej niż 160 z tego co pamiętam ;-) sprawdzane oczywiście na autostradzie w Niemczech. (2016-02-29 11:35)
Kukiz15 SochaczewKukiz15 Sochaczew
0
W kwestii bezpieczeństwa ...
http://www.brd24.pl/rozmowy/wieslaw-migdalek-bezpieczniej-mamy-lepsze-drogi/

To jest klucz do sprawy?
(2016-02-29 12:09)
kacperskyykacperskyy
+1
to samo zauwazylem :) pilnuja zeby zadne drzewo nie wpadlo pod samochod :) zykla pieprzona zbiorka haraczy i nic wiecej. jakby chcieli pilnowac bezpieczenstwa pieszych w terenie zabudowanym to by stawali na staszica, warszawskiej pod komendą i w innych newraligicznych miejsach gdzie jazda z predkoscia 100 i wiecej stanowi prawdziwe zagrozenie. A nie ustawiac sie w lesie gdzie specjalnie wstawiony znak "teren zabudowany" ma tylko ulatwiac zbieranie haraczu i tu pozwole zacytowac sobie fragment utworu zespołu kult:

"Minęły długie lata i nie ma już gościńca
W tym samym teraz miejscu przebiega wzdłuż ulica
I tylko zbóje dalej, ubrani doskonalej
Czyhają na ofiarę by złupić ją bezczelniej
Heja ho...

Jak praca to i płaca, gdy idziesz po należne
A zbóje eleganccy pokazują cię palcem
Słyszysz - to nie przesada, tu z nami nie ma żartów
Nasz wódz po ciebie przysłał wyczyscić cię z zarobków

Ręce do góry, daj całe złoto które wieziesz ze sobą
Ręce do góry, bez siły lub przemocą "
(2016-02-29 12:48)
Obywatel85Obywatel85
+1
Niestety ale na ulicach które wymieniłeś oraz kilku innych w centrum na których ludzie prędkość przelotową maja w okolicach 80-100..........................naszej kochanej Policji nie widać :-(

Przecież lepiej rozklapać tyłek gdzieś na peryferiach gdzie ilość chałup można policzyć na obydwu dłoniach,a ich oddalenie od drogi jest powszechnie wiadome każdemu :-) ale NIEEEEEEEEEEEE w końcu Target trzeba wyrobić jak pisałem. (2016-02-29 13:00)
tadeusztadeusz
0
Mi osobiście baaardzo podobają się nowe przepisy i postawa drogówki sam się łapie na tym że zwalniam z obawy że gdzieś mogą stać :) to jest fajne hehehe
Natomiast na stałe na miejscu naczelnika drogówki postawił bym patrol obok kościoła w każdą niedzielę i grafik postoju zsynchronizował bym z kościelnym grafikiem liturgicznych spotkań w ''Wawrzyńcu'' gdyż zagorzali katolicy wychodząc ze mszy świętej stanowią ogromne zagrożenie nie tylko dla siebie właśnie po przez przechodzenie przez jezdnię w niedozwolonych miejscach... skoro bezwzględnie można karać mieszkańców pod biedronką oraz koło ''Kauflandu'' to tym bardziej i o wiele więcej mandacików można wystawić wychodzącym z kościółka wszystkim pseudo zwolennikom przestrzegania prawa i sprawiedliwości :) (2016-02-29 16:18)
zinnegoswiatazinnegoswiata
0
Drugie tyle można wypisać spokojnie prze godzinę na chodniku przed kościołem w boryszewie. Tu dopiero zrobiona jest zatoczka do parkowania od Litewskiej do Okrzei. (2016-02-29 21:17)
kacperskyykacperskyy
+1
tadziu, no co ty z tym wawrzyncem, komendant za taka akcje rozgrzeszenia by nie dostal od burmistrza a burmistrz od milosciwie nam panujacego proboszcza :) (2016-03-01 08:10)
tadeusztadeusz
0
Wszędzie ''łapanki'' na przechodniów mają się w najlepsze oprócz miejsc przylegających do kościelnych obiektów sakralnych... Czym różni się pieszy którego nie stać na kościółkowoniedzielne buty robiący oszczędne zakupy w ''Biedronce'' przechodzący przez jezdnię w miejscu niedozwolonym... czym różni się od tego ładnie ubranego wychodzącego z kościoła śpieszącego się do auta i domu w którym czeka niedzielny obiadek??? Czy przepisy ruchu drogowego nie obowiązują kościelnych bywalców którzy tuż po wyjściu z modlitwy stawiają pierwsze kroki łamiąc przepisy ruchu drogowego z miną na twarzach jak by na całej długości jezdni należało im się pierwszeństwo na przejście przez jezdnię gdzie jest podwójna ciągła... gdzie w spojrzeniach pseudo cwanych przechodniów widać wrodzony brak szacunku do obowiązującego prawa ruchu drogowego... który mogę naturalnie mylić ze zwykłą głupotą lub tępotą... (2016-03-01 12:03)
JacekJacek
0
Uwaga na ulicę Łowicką. Niedawno zrobili tam "teren zabudowany" na całej długości tej ulicy aż do ronda z obwodnicą. Stoją prawie codziennie z suszarką (2016-03-01 12:29)
kacperskyykacperskyy
0
tadziu nawiążę do wątku z panem brażukiem :) wiesz ci co przechodza pod kosciolem to zasluzeni dzialacze a tak na prawde to przejscie przez ulice nastapilo tylko 150 m od wyznaczonego przejscia wiec nie czepiaj sie tylko wroc i przepros :P (2016-03-01 14:31)
tadeusztadeusz
0
Szanowny ''kacperskyy'' jeśli odległość od najbliższego przejścia jest większa niż 100 metrów, pieszy przy zachowaniu szczególnej ostrożności, ustępując pierwszeństwa pojazdom a także nie utrudniając ruchu i nie zagrażając jego bezpieczeństwu może przejść przez jezdnię w wybranym miejscu najkrótszą drogą (prostopadle do osi jezdni). Przez jezdnię można przejść również na skrzyżowaniu nawet jeśli odległość od najbliższego przejścia nie wynosi 100 metrów. (2016-03-01 14:58)
tadeusztadeusz
0
Rozmawiamy o osobach wpychających się na jezdnię tak jak by wyszły święte krowy na ulicę :) (2016-03-01 15:01)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy