Policjanci zabezpieczyli kilka tysięcy sztuk papierosów bez akcyzy

Zdjęcia i foto: Policjanci zabezpieczyli kilka tysięcy sztuk papierosów bez akcyzy Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Kilka tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy i blisko 2 tysiące złotych zabezpieczono wczoraj w Teresinie. Mieszkańcowi Żyrardowa za przechowywanie wyrobów tytoniowych grozi kara wysokiej grzywny.


Dzielnicowa z Posterunku Policji w Teresinie ustaliła, że na jednej z posesji sprzedawane są papierosy bez polskich znaków akcyzy. Wczoraj mundurowi przystąpili do realizacji sprawy. 27 – letni mieszkaniec Żyrardowa był zaskoczony obecnością Policji. Podczas przeszukania zabezpieczono kilka tysięcy nielegalnych papierosów zapakowanych w foliowe torebki z zapięciem strunowym i prawie 2 tys. złotych pochodzących prawdopodobnie z przestępczego procederu.


Z ustaleń mundurowych wynika, że wyroby tytoniowe oprócz znacznie niższej ceny niż sklepowa, były również sprzedawane na sztuki.

Mężczyzna zatrzymany przez policjantów z Teresina usłyszał dzisiaj zarzut przechowywania papierosów bez polskich znaków akcyzy. Grozi mu kara wysokiej grzywny.


(źródło, zdj. KPP Sochaczew)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy