Półroczne podsumowanie pracy KM Aktywni Sochaczew

Zdjęcia i foto: Półroczne podsumowanie pracy KM Aktywni Sochaczew Biegi sochaczew

Początek lipca to dobra pora na podsumowanie pierwszej części startów lekkoatletycznych KM Aktywni Sochaczew. To bardzo owocny jak na nasze warunki i możliwości okres startowy. Bardzo dziękujemy za dotychczasową współpracę i wsparcie Aljeka Group, UM Sochaczew oraz Mieczysławowi Szymajdzie za naukę i doskonalenie rzutu młotem. Jeśli ktoś jest chętny wspomóc nasz dalszy rozwój i działania - Zapraszamy do współpracy. Kontakt mail: ezimny1981@gmail.com lub messenger profil KM Aktywni Sochaczew lub Emanuel Zimny.


W pierwszym półroczu odnotowaliśmy 370 startów w zawodach halowych, stadionowych, ulicznych i przełajowych. Patrząc statystycznie 1 lipca to 182 dzień roku, do tego 370 startów - wychodzą średnio 2 starty na dzień!!!370 startów wypracowało 36 zawodników (alfabetycznie): Anna Badyńska, Natalia Badyńska, Zuzanna Basior, Kinga Burzyńska, Dominika Czubak, Maja Fedorowicz, Gabriela Flis, Michalina Gosik, Natalia Hoyer, Patrycja Janiak, Zuzanna Jaworska, Justyna Karczewska, Amelia Kowalska, Kamila Krawczyk, Weronika Krzemińska, Kaja Kubiszewska, Weronika Lewandowska, Wiktoria Łukasiak, Maja Madanowska, Karolina Majcher, Maria Olobry, Martyna Orlińska, Wiktoria Ostaszewska, Patrycja Ptaszyńska, Oliwia Rybak, Julia Sadowska, Łucja Selerska, Jakub Selerski, Julia Serafin, Julia Skomiał, Izabella Stachlewska, Malwina Szwarc, Natalia Tymorek, Urszula Walisiewicz, Izabela Witczak i Emanuel Zimny.
Z naszego grona najwięcej startów odnotowali:Top 10:1. Michalina Gosik - 28 startów    Weronika Lewandowska - 28 startów    Emanuel Zimny - 28 startów4. Julia Skomiał - 27 startów5. Urszula Walisiewicz - 25 startów6. Kinga Burzyńska - 22 starty7. Zuzanna Basior - 21 startów8. Justyna Karczewska - 20 startów9. Martyna Orlińska - 19 startów10. Gabriela Flis - 18 startów
Najwyższą frekwencją na treningach (3 razy w tygodniu) od stycznia 2019 do 30 czerwca wykazały się:- Weronika Lewandowska- Justyna KarczewskaObydwie nie obecne tylko na 5 jednostkach treningowych.
Największe nasze osiągnięcia:- złoty medal Mistrzostw Mazowsza U14 w sztafecie 4x100 metrów (Zuzanna Basior, Urszula Walisiewicz, Dominika Czubak, Michalina Gosik)- złoty medal Mistrzostw Mazowsza U14 w biegu na 300 metrów (Urszula Walisiewicz)- srebrny medal Mistrzostw Mazowsza U14 w biegu na 60 metrów (Michalina Gosik)- srebrny medal Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej na 100 metrów dziewcząt 2003 (Julia Sadowska)- srebrny medal Mistrzostw Polski Masters w kat. M35 w trójskoku (Emanuel Zimny)- brązowy medal Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej na 400 metrów dziewcząt 2003 (Weronika Lewandowska)- brązowy medal Mistrzostw Polski Masters w kat. M35 w skoku w dal (Emanuel Zimny)- brązowy medal Mistrzostw Mazowsza w sztafetowej Licealiadzie wywalczyła z drużyną LO Chopin Sochaczew (op. Elena Osińska) - Justyna Karczewska- w Halowych Mistrzostwach Polski juniorów i juniorów młodszych start odnotowały: Justyna Karczewska i Kinga Burzyńska, a w pchnięciu kulą Martyna Orlińska. 
Startowaliśmy w Warszawie, Łodzi, Toruniu, Świnoujściu, Krakowie, Grodzisku Mazowieckim, Teresinie, Kamionie, Sochaczewie, Międzyborowie i wielu innych miejscowościach. 
Oprócz tego osiągnęliśmy wiele innych znaczących wyników: (stan tabel lekkoatletycznych na 1.07.2019).
Juniorki młodsze (U18):
Najwyższe miejsce w tabelach lekkoatletycznych zajmuje Weronika Lewandowska - 24. W województwie jest to 3 wynik na dystansie 1500 metrów z przeszkodami. Daje to 4 klasę sportową. Weronika posiada również 4 klasę na dystansie 200 metrów i 27 miejsce w województwie.
W rzucie młotem 4 klasę sportową i 5 miejsce w województwie ma Martyna Orlińska
Kinga Burzyńska wywalczyła 4 klasę sportową w 3 konkurencjach. Najwyżej notowana jest w skoku w dal (10 w województwie), a oprócz tego 26 na 200 metrów i 30 na 100.
Julia Sadowska nabiegała 4 klasę sportową na 100 metrów - 27 miejsce w województwie.
Młodziczki (U16):
Julia Skomiał posiada 4 klasę sportową w biegu na 100 metrów (12 w województwie) oraz 5 klasę na 200 metrów (24 w województwie).
Weronika Krzemińska jest pierwsza w województwie z 5 klasą sportową. 
Dzieci starsze (U14):
Bardzo dobrze prezentuje się w tej rywalizacji Urszula Walisiewicz i Michalina Gosik. Ula ma 4 klasę sportową w biegu na 100 metrów jest 3 w województwie. Klasy 5 wybiegała na 200 i 300 metrów ostatecznie jest 1 na 200 metrów i 3 na 300 w województwie.Michalina nabiegała 4 klasę sportową na 100 metrów - jest 4 w województwie oraz 5 klasę uzyskała w skoku w dal zajmując 2 miejsce w województwie.
Pierwsza sportowa część roku 2019 wypadła bardzo okazale. Miejmy nadzieję że część 2 będzie równie obfita w starty i coraz lepsze wyniki.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy