Poradnik przyszłej Panny Młodej

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Poradnik przyszłej Panny Młodej Film, fotografia sochaczew

No i mamy wiosnę. Przyszła do nas i przyniosła... śnieg. Tak czasami bywa, ale nie możemy być złej myśli - w końcu cała zima była stosunkowo ciepła. Tak jak samochód czasami miewa problemy z rozruchem, tak nasza ciepła pora roku w końcu odpaliła. Powoli zaczynamy czuć przyjemne ciepło rzucane przez słońce, które właśnie wróciło z wczasów nad zwrotnikiem Koziorożca.
Przyroda budzi się do życia. Rolnicy wkrótce wyruszą zasiewać pola i nasz płaski krajobraz zazieleni się łanami kukurydzy. W sklepach zaczną się pojawiać worki z brykietem i węglem drzewnym, supermarkety dodrukują w swoich folderach sekcję "Twój ogród", gdzie na "SUPER OKAZJI" będzie można kupić leżak ogrodowy "za jedyne 99.99 PLN". 
Dla nas, a właściwie dla Ani, to też rozpoczęcie nowego sezonu ... sezonu fotograficznego. No właśnie! Już za chwilę młode panie zmienią się w Panny Młode. Ponieważ taka uroczystość jak ślub jest dla wielu pań pierwszą i zarazem ostatnią, postanowiliśmy zredagować kilka rad dla przyszłej Panny Młodej - jak się zachowywać w objęciach obiektywu.


Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem: http://annasychowicz.pl/poradnik-dla-panny-mlodej/


Uwaga! Dla subskrybentów naszego bloga na portalu e-sochaczew.pl rabat 5% na nasze usługi. 


Poradnik Panny Młodej
  

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy