Porywający występ Catapults and Parachutes

/ 3 komentarzy / 28 zdjęć
Zdjęcia i foto: Porywający występ Catapults and Parachutes Koncerty i muzyka sochaczew
+23

Tłumy miłośników dobrej muzyki odwiedziło w środę znany w Sochaczewie Pub 77, by wziąć udział w niecodziennym muzycznym wydarzeniu. “Siódemkowy” ogródek ledwo pomieścił wszystkich gości. I nic dziwnego - w środowy wieczór dla sochaczewskiej publiczności zagrał bowiem, odbywający akurat trasę koncertową po Europie, kwartet z Nowego Yorku o wymownej nazwie 'Catapults and Parachutes'w składzie: Cameron Holt (saksofon), Rafał Sarnecki (gitara elektryczna), Luke Schneiders (perkusja) i Tucker Yaro (gitara basowa).

Przypomnijmy, że organizatorem koncertu było Stowarzyszenie “e-Sochaczew.pl” oraz Pub 77.

Podczas ponad godzinnego występu artyści zaserwowali publiczności muzykę na najwyższym, światowym poziomie. Prezentowane utwory nawiązywały swoją stylistyką zarówno do klasyki jazzu, jak i innych współczesnych stylów muzycznych. Oryginalną i wykoną po mistrzowsku muzykę docenili uczestnicy koncertu, dając owacje na stojąco i prosząc o kolejne bisy.

Na samym występie się jednak nie skończyło. Była również okazja do rozmowy z artystami, dzielenia się wrażeniami i zakupu specjalnej płyty zespołu. Artyści opowiadali o swoich początkach, pomyśle na muzykę i mistrzach, których kompozycje podziwiają do dzisiaj.

Lider grupy – Rafał Sarnecki zdradził także skąd wzięła się tak oryginalna nazwa dla zespołu. Jak powiedział, katapulty i spadochrony mają obrazować skrajne przeciwieństwa, które zespół chce wyrażać swoją muzyką. Z całą pewnością można powiedzieć, że im się to udaje. Oby tak dalej.

Autor zdjęć - Jakub Wasilewski

www.artmagazine.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

SzymonSzymon
0
Kochani! Ci, co byli, nie żałują na pewno. Prawdziwa uczta melomana! Było warto! Piszcie proszę o swoich wrażeniach, spostrzeżeniach i odczuciach z koncertu! Ja dziękuję za to, że licznie przybyliście i poczuliście dobry feeling. W sierpniu powrócimy do bluesa. Dzięki! (2008-07-10 21:16)
PetrussiPetrussi
0
Było super, wysoki poziom muzyczny, bardzo ciekawe brzmienie, super pogoda, czego można chciec więcej. A propos sierpnia, czy już wiadomo kto?
Pozdrawienia (2008-07-10 21:28)
SzymonSzymon
0
Cieszę się, że się podobało! Tak, wiadomo; prowadzę rozmowy z kapelą bluesową z Białegostoku o nazwie "Devil Blues". Można wejść na ich stronę przez Google i posłuchać sampli. Grają typowo bluesowo - zarówno covery, jak i własne rzeczy. Termin koncertu jest jeszcze niedograny. W grę wchodzi albo 13 sierpnia, albo 20. Myślę, że niebawem sprawa się rozstrzygnie i oficjalnie umieścimy zajawkę na portalu. Jednak już dziś gorąco zapraszam! Mam nadzieję, że będzie równie wspaniale jak ostatnio. Do zobaczenia! (2008-07-11 08:58)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy