Porzucili łup

/ 2 komentarzy

Dzięki pościgowi, w który udali się za złodziejami 17 tys. zł, bandyci zmuszeni byli porzucić łup.

25 maja około godziny 8.40 dwóch nieznanych sprawców w wejściu do budynku Muzem Kolejki Wąskotorowej uderzyło w tył głowy wchodzącą na teren Muzeum 53-letnią kasjerkę Bożenę P. Po tym jak kobieta, na skutek uderzenia upadła, bandyci zabrali jej torbę i rzucili się do ucieczki. W torbie znajdowała się kwota 17 tys. zł, przeznaczona na wypłaty dla pracowników.
Za sprawcami pościg podjęły przypadkowo przechodzące osoby. Sprawcy po kilku metrach ucieczki, przestraszyli się, porzucili skradzioną torbę i uciekli w nieznanym kierunku. Poszkodowaną w napadzie kasjerkę przewieziono do szpitala.

sylvia

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

GotrekGotrek
0
Informacja tutaj zawarte nie sa chyba do konca sprawdzone poniewaz poscig podjeli pracownicy firmy remontowej ocieplajacy blok numer 20 przy ulicy Żwirki i Wigury a nie przypadkowi przechodnie.
Pozdrawiam (2006-06-05 09:10)
ostryGLINAostryGLINA
0
Rozumiem Gotrek ,że Ty byłeś jednym z tych pracowników co ten pościg podjęli. I to się chwali. Natomiast nie wiem czy powinieneś tak się tym chełpić publicznie. Może jeszcze podasz nazwiska adresy zdjęcia i numery pesel osób, które ruszyły w pościg za złoczyńcami. Możecie dać też na esochaczew swoje fotki. Wasza sława - murowana. Tylko czy czasem nie powinno sie skromnie stac z boku i "nie pchać na afisz"? (2006-06-05 19:17)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy