Pościg policyjny z narkotykami w tle

Zdjęcia i foto: Pościg policyjny z narkotykami w tle Narkotyki, alkohol sochaczew

Dnia 12 czerwca funkcjonariusze policji zatrzymali po pościgu dwóch mężczyzn. Jeden z nich 32 -latek odpowie za niezatrzymanie się do kontroli, natomiast jego 24 - letni kolega za posiadanie narkotyków. 

Funkcjonariusze ustalili, iż mężczyźni z Sochaczewa będą przewozili tego dnia narkotyki. Znany był funkcjonariuszom samochód jakim będą się poruszać, zatem zauważając go na drodze krajowej 92 postanowili zatrzymać go do kontroli. Kierowca niestety zignorował sygnały do zatrzymania się do kontroli i rozpoczął ucieczkę. Po kilkukilometrowym pościgu udało się zatrzymać samochód, którym kierował 32 - latek. Jego pasażerem okazał się 24 letni mieszkaniec Sochaczewa. Funkcjonariusze wykonujący dalsze czynności ustalili, iż w domu młodszego z zatrzymanych znajduje się 40 gramów amfetaminy oraz 60 gramów marihuany. Mężczyzna był dodatkowo posiadaczem młynków do rozdrabniania suszu oraz wagi elektronicznej służącej do odmierzania miarek narkotyków. 

Starszy z mężczyzn będzie odpowiadał za naruszenie  przepisów z 2017 o niezatrzymaniu się do kontroli i zmuszeniu funkcjonariuszy policji do pościgu. Grozi za to do pięciu lat więzienia. Dodatkowo sąd orzeknie zakaz prowadzenia pojazdów obowiązujący na okres do 15 lat. 

Młodszego z mężczyzn, 24 -latka doprowadzono do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie. Postawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Zastosowano wobec niego dozór policyjny. Grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności. 


Źródło KPP Sochaczew.

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy