Pościg, staranowane radiowozy - funkcjonariusze CBŚP zatrzymali dwie osoby

Zdjęcia i foto: Pościg, staranowane radiowozy - funkcjonariusze CBŚP zatrzymali dwie osoby Rozboje, napady, przemoc sochaczew

12 marca tuż przed godziną 20.00 w Sochaczewie miał miejsce pościg policyjny. O zatrzymaniu dwóch osób związanych z przestępczością narkotykową poinformowała nas rzecznik CBŚP nadkom. Iwona Jurkiewicz.

Cały pościg miał się rozpocząć w czwartkowy wieczór. Mundurowi chcieli zatrzymać mężczyznę, ale ten zaczął zachowywać się bardzo agresywnie, zupełnie nie reagując na polecenia funkcjonariuszy. W pewnym momencie zaczął uciekać, taranując radiowozy i nie zważając na bezpieczeństwo policjantów. Jak mówi nam rzeczniczka CBŚP nadkom. Iwona Jurkiewicz:

,,Mężczyzna był agresywny i nie reagował na polecenia policjantów. W pewnym momencie ruszył dynamicznie do przodu taranując radiowozy. Mundurowi zmuszeni byli odskoczyć, aby nie zostać potrąconym. Natychmiast podjęto pościg za kierowcą. Ostatecznie zatrzymano dwie osoby. "

Pościg zakończył się na ul. Smolnej. Świadkowie twierdzą, że słychać było również strzały, a ulica została zupełnie zamknięta. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Podczas akcji policjantów z Centralnego Biura Śledczego Policji wspierali funkcjonariusze z lokalnej komendy oraz z Krajowej Administracji Skarbowej. Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Płocku.  0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy