Posiadał w domu 360 gramów amfetaminy

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Posiadał w domu 360 gramów amfetaminy Narkotyki, alkohol sochaczew

Do 10 lat więzienia grozi 24-latkowi podejrzanemu o posiadanie środków odurzających. Sochaczewscy operacyjni znaleźli w jego mieszkaniu prawie 360 gramów amfetaminy, elektroniczne wagi i kilka tysięcy złotych.

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego podejrzewali, że mieszkaniec Sochaczewa posiada znaczne ilości środków odurzających. Do realizacji i zatrzymania 24-latka doszło w ubiegłym tygodniu w centrum miasta. Podczas przeszukania w mieszkaniu mężczyzny znaleziono 360 gramów amfetaminy, a także marihuanę. Oprócz tego, zabezpieczono również wagi elektroniczne i kilka tysięcy złotych. Sochaczewianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.


24-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Przyznał się do popełnionego przestępstwa. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Autor: mł. asp. Agnieszka Dzik


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

robroyrobroy
0
handlował,doprowadzał innych do nałogu,grozi mu ileś tam lat więzienia. A zamknąć na dołku i niech wciąga,wdycha,wstrzykuje sobie--siłą zmusic do uzależnienia i puścić gada wolno,niech pozna zycie do którego doprowadza innych (2019-04-01 17:40)
robroyrobroy
0
na bank też został podyobany przez konkurencję,złapano płotkę a rekiny dalej "pracują" (2019-04-01 17:44)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy