Poszukiwania kobiety zakończone sukcesem

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Poszukiwania kobiety zakończone sukcesem Poszukiwani, zaginieni sochaczew

Przed dosłownie kilkunastoma minutami policjantom udało się odnaleźć poszukiwaną od wczoraj Celinę L., 72-letnią kobietę, która wczoraj, 25 lutego, ok. godz. 13.00 wyszła z domu na spacer do Puszczy Kampinoskiej i straciła orientację. Poszukiwania, rozpoczęte już ok. godz. 16.00, trwały całą noc i wzięło w nich udział około 100 funkcjonariuszy policji i strażaków z OSP i PSP, psy tropiące z Łodzi, Warszawy i Sochaczewa, śmigłowiec oraz Mobilne Centrum Wspierania Poszukiwań z Komendy Głównej Policji w Warszawie.


- Kobieta na szczęście czuje się dobrze, jest trochę wychłodzona i wystraszona, ale ogólny stan zdrowia możemy uznać za stabilny - mówi rzecznik prasowy sochaczewskiej policji Joanna Olszar. - W tej chwili ogrzewa się w specjalnym namiocie. Czekamy na karetkę. Jak powiedziała nam pani Celina, w nocy skryła się w krzakach, by nie zmarznąć, a rano próbowała wyjść z lasu. Niestety, szła w zupełnie przeciwną stronę.

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

kacperskyykacperskyy
0
fajnie ze osoba sie znalazla. wiadomo. ale ile razy slysze ze jakie kolwiek dzialania poszukiwawcze przez nasza kochana policje podejmowane sa dopiero po 48 godzinach od momentu potencjalnego zaginiecia a wczesniej to jest po prostu traktowane jak zwykle wyjscie z domu bez poinformowania gdzie osoba sie udaje... a tu prosze 3 godziny... pewnie rodzina pana W :D (2015-02-26 13:22)
figafiga
0
Różnica polegała na tym, że nie przypuszczano, iż ktoś zaginął, lecz wiedziano na pewno, że kobieta, 72-letnia, nie może znaleźć drogi do domu, straciła orientację w lesie i to niemałym. A wiedziano to dlatego, że z poszukiwaną był kontakt telefoniczny. Ja to w każdym razie tak sobie tłumaczę.

(2015-02-26 14:28)
Pułkownik KwiatkowskiPułkownik Kwiatkowski
0
Figa - słuszne tłumaczenie, tak właśnie jest. Nie żadne znajomości, jak sugeruje kacperskyy. (2015-02-26 14:55)
kacperskyykacperskyy
0
zeby nie bylo.. ciesze sie i najwazniejsze ze kobieta jest cala i zdrowa.. a moj wpis mial charakter lekko wyszydzajacy procedury policji a nizeli jakie kolwiek czepianie sie czlowieka. jeszcze cos: jak czytam jaki sprzet do poszukiwan zostal zaangazowany a w radio slysze ze 65 letni mezczyzna zostanie obciazony za przyjaz karetki bo okazlo sie ze to nie zawal to szlag mnie trafia co to za kraj jest porabany. (2015-02-26 15:02)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy