Poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku drogowego

/ 1 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku drogowego Wypadki sochaczew

W dniu 8 września o godzinie 14.47 miał miejsce tragiczny wypadek drogowy. W grupę rowerzystów wjechał samochód osobowy.


Na drodze wojewódzkiej 579 16 km miejscowość Łubiec w dniu 8 września o godzinie 14.47 doszło do potrącenia jadącej grupy rowerzystów. W wyniku wypadku zginęła jedna osoba a dwie zostały ranne. 

W akcji ratunkowej brały udział jednostki z OSP Leszno, JRG Błonie, HEMS Ratownik, WRD Babice, Policja Kampinos, Technik Kryminalistyki oraz Prokurator. 


W związku z tym, iż sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanym policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.  Poszukiwany jest samochód marki VW ( Jetta, Passat B6, Bora) o sportowej linii, przyciemniane szyby, obniżone zawieszenie, szerokie felgi z polerowanym rantem. Na pojeździe możliwe są widoczne zarysowania oraz uszkodzenia. Kierowca poruszał się od Leszna w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego. Są przypuszczenia, iż mógł skręcić w kierunku wsi Wiersze. 


Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu sprawcy wypadku. Kontakt pod numerem 22 752 80 00 lub 997.


Źródło OSP Leszno. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
0
telefon,panowie policjanci,telefon,możecie uzyskać zgodę aby sieci telefoniczne udostępniły wam jakie telefony (w tym i telefon sprawcy) logowały się w miejscu i czasie wypadku,jaki telefon odjechał (2018-09-11 08:47)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy