Poszukiwany Piotr Sz. zatrzymany

/ 5 komentarzy
Zdjęcia i foto: Poszukiwany Piotr Sz. zatrzymany Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Dziś, 26 marca br.,  o 9.00 rano na ul. 1 Maja w Sochaczewie został zatrzymany poszukiwany listem gończym od stycznia br. Piotr Sz. Mieszkaniec  Chodakowa usłyszał już zarzut zabójstwa Tomasza B. Jak wyjaśniła prokurator rejonowa Beata Sobieraj-Skonieczna, podejrzany zachowywał się tak, jakby spodziewał się zatrzymania. Nie stawiał oporu, miał ze sobą torbę…

 

Piotr Sz. poszukiwany był przez policję sochaczewską od stycznia br. Za podejrzanym o zabójstwo sochaczewianinem wysłano list gończy. Miejsce dotychczasowego pobytu zatrzymanego nie jest znane. Piotr Sz. odmówił składania zeznań w tym zakresie. Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Sochaczewie, z ustalonych przez policję danych wynika, że podejrzany o zabójstwo mężczyzna przebywał w tym czasie w różnych miejscach, głównie poza Sochaczewem.

Dziś Piotr Sz. zachowywał się tak, jakby czekał na zatrzymanie. Jak powiedziała nam Prokurator Rejonowa w Sochaczewie, podejrzany nie stawiał oporu przy zatrzymaniu, był nawet spakowany w podręczną torbę. Skąd prokuratura wiedziała, że o 9.00 rano zastanie Piotra Sz. na ul. 1 Maja? - Mieliśmy pewną informację – mówi B. Sobieraj-Skonieczna, ale nie chce ujawniać szczegółów.

Przypomnijmy kilka ustalonych przez prokuraturę „bezspornych” faktów. Piotr Sz. w dniu 1 stycznia 2014 roku w Sochaczewie przy ulicy Chopina, woj. mazowieckiego działając w zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia Tomasza B., używając noża, zadał pokrzywdzonemu ranę kłutą w okolicę serca, w wyniku czego doprowadził do śmierci mężczyzny.

Prawdopodobnie jutro zostanie podjęta decyzja o areszcie dla Piotra Sz. Do sprawy wrócimy.

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

Jon SnoWJon SnoW
0
O kuźwa
(2014-03-26 14:49)
RafSzyRafSzy
0
Znów się znalazł jakiś palant, który naśmiewa się z wrodzonych wad wymowy. Zal mi Cię.  (2014-03-26 15:04)
wacekwacek
0
Miał dość ukrywania się, albo wykopali go z kryjówki.
(2014-03-26 16:01)
Jon SnoWJon SnoW
0
O i jest analfabeta prawa ręka ministranta
(2014-03-26 16:31)
kuc300kuc300
0
Ja zawsze twierdziłem , że trzeba pomału , a każdego się znajdzie . Psychika czasem nie wytrzyma i oto źródło sukcesu. Nerwy nie sprzyjają temu . co się ukrywa , a wtedy przewaga jest po drugiej stronie. (2014-03-26 19:39)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy