Potrąceni na przejściu dla pieszych

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Potrąceni na przejściu dla pieszych Wypadki sochaczew

W ostatnich dniach doszło do dwóch przypadków potrącenia pieszych na pasach. 7 grudnia ucierpiała 58-letnia kobieta, dnia kolejnego 73-latka. Policja bada okoliczności zdarzeń.

7 grudnia na ul. 15. Sierpnia doszło do potrącenia pieszej. Wstępnie ustalono, że 82-letni mieszkaniec Sochaczewa kierujący pojazdem Daewoo Matiz potrącił na przejściu dla pieszych 58-letnią kobietę. Poszkodowaną przewieziono do szpitala. Policjanci ustalają teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 

Do kolejnego potrącenia pieszej doszło 8 grudnia na ulicy Młynarskiej. Policjanci wstępnie ustalili, że 47-letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Renault Kangoo i potrącił 73-letnią mieszkankę powiatu łowickiego, która przechodziła przez jednię po przejściu dla pieszych. Nieprzytomną kobietę zabrano do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

robroyrobroy
+1

takie pytanie do kierowców-jadąc 600 lecia  (od Kauflandu) -mamy kilka prawoskrętów-w kierunku garazy na Żeromskiego,do Media markt czy tam expert,w drogę osiedlową,,na parking (naprzeciw Biedronki),żaden  z tych wjazdów nie jest oznaczony jako przejście dla pieszych,ani pasami,ani znakami pionowymi,czy traktować te miejsca jako zwyczajowe przejście dla pieszych i puszczać dwunożnych z siatkami zakupów czy oni powinni odczekać jak jak skręcę? może szef Moto 3 coś powie?

(2017-12-11 12:07)
nievixnievix
+1
Art. 26. ust. 2.

Kierujący pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu na skrzyżowaniu przez jezdnię drogi, na którą wjeżdża.
(2017-12-11 23:07)
GrabiecGrabiec
0

robroy a czyod drugiej strony przy wjeździe w 600lecia są jakieś znaki?

(2017-12-12 09:32)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy