Potrącenie rowerzysty na Traugutta

/ 1 komentarzy

Dziś rano około godz. 8.50 doszło do potrącenia rowerzysty na ul. Traugutta. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie, rowerzysta jechał ścieżką rowerową od Warszawskiej do ul. 15. Sierpnia. Za cmentarzem wyjeżdżająca mercedesem kobieta z ulicy Ziemowita nie udzieliła pierwszeństwa rowerzyście i doszło do jego potrącenia. Na szczęście, jak wynika z naszych informacji, rowerzysta nie odniósł poważniejszych obrażeń.

 

- Kierująca samochodem marki Mercedes nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście i doprowadziła do zderzenia z nim. Ukarano ją mandatem karnym – komentuje zdarzenie rzecznik prasowa KPP Sochaczew Agnieszka Dzik.

Na miejsce kolizji przyjechała karetka, ale, jak wynika z naszych informacji, poszkodowany nie wymagał hospitalizacji.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

kacperskyykacperskyy
0
nie tylko ja twierdze ze ta sciezka to gowno. predzej czy pozniej musialo sie to wydarzyc i nie bedzie ostatnim wypadkiem. wlot tej sciezki i zakonczenie to masakra. skrzyzowania sciezki z drogami - widocznosc mocno ograniczona, nie da sie nie wiechac samochodem na sciezke zeby moc sprawdzic czy cos jedzie z prawej czy lewej. jak jakis xxxxx to projektowal to chyba płakał.

oswiadczam drodzy policjanci ze rowerem poruszam sie przecietnie 26-31 km/h i nie zamierzam korzystać z tej smiesznej sciezki z obawy o swoje zdrowie i zycie. (2016-06-24 12:54)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy