Potrącenie rowerzysty w Brzozowie

/ 5 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Potrącenie rowerzysty w Brzozowie Wypadki sochaczew

Zgłoszenie o wypadku do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży pożarnej wpłynęło 9 października br. o godzinie 19.28. W Brzozowie, na drodze powiatowej do Iłowa, doszło do potrącenia rowerzysty.

 

W chwili przybycia strażaków z OSP Brzozow, nieprzytomny rowerzysta leżał w przydrożnym rowie, obok stał zaś samochód osobowy marki Volkswagen Golf. Strażacy udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy, zabezpieczyli i oświetlili teren. W chwilę później na miejsce zdarzenia przybył Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

Wkrótce komentarz policji w tej sprawie.


foto i info źródło OSP Brzozów

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

proriderprorider
0
Ciekawe czy rower był oświetlony? Sam nie raz ledwo wyhamowałem przed takim pojazdem widmo. (2016-10-11 18:28)
robroyrobroy
0
@prorider,z ostatniego zdjęcia trudno wywnioskować czy ten stary rower miał oświetleni,a przypomnijmy-było po 19,ciemno (2016-10-11 19:03)
MartheMarthe
0
Tego, czy rower był oświetlony, czy nie, nie wiemy. Nie ma podstaw, by z góry kogoś oskarżać.
Niemniej muszę przyznać, że wielu rowerzystów ma wprost ułańską fantazję w sposobie jazdy. I piszę to jako praktykujący na co dzień rowerzysta. Jednak kij ma dwa końce. Nie bez winy są kierowcy i motocykliści. O tych pierwszych nie piszę, bo wiadomo jakie mają przywary. Niestety, ci drudzy coraz częściej jezdnie traktują jak tor wyścigowy, a rowerzystę jak pionka do strącenia. I wiem co piszę, ponieważ sama doświadczyłam ich brawury. Dodam, żeby była jasność, zanim posypią się gromy od motocyklistów, że nie czepiam się wszystkich. Ale niektórym widać puszczają hamulce. (2016-10-11 22:58)
dragon36dragon36
0
w zeszłym tygodniu jade do Nowego Dworu Mazowieckiego godzina 5 rano wyjazd z Sochaczewa do miejsca docelowego mijam kilkunastu rowerzystów , oświetlonych doslownie mniej niż połowa ,zero kamizelek ,kamikadze dosłownie. (2016-10-12 11:51)
buniolabuniola
0
ja mijałam rowerzystę co oświetlał sobie drogę trzymając w ręku telefon:) (2016-10-12 13:19)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy