Potrójne zderzenie w Kuznocinie

/ 8 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Potrójne zderzenie w Kuznocinie Wypadki sochaczew

Kierowca Dafa, którego kabina została dosłownie zmiażdżona w wypadku samochodowym w Kuznocinie, może mówić o wielkim szczęściu. Choć trudno w to uwierzyć, zdołał o własnych siłach opuścić ciągnik siodłowy.

 

Do wypadku doszło w poniedziałek 22 lutego przed godziną 18.00. Na obwodnicy Sochaczewa w Kuznocinie zderzyły się trzy samochody: dwie ciężarówki: Scania i Daf oraz osobowy Toyota.

Na miejscu pracowały: pogotowie ratunkowe, policja oraz dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że doszło do najechania ciągnika siodłowego Daf na tył naczepy ciągniętej przez Scanię. Na naczepę Dafa najechał natomiast samochód osobowy. W wyniku zderzenia pojazdów poszkodowany został kierujący Dafem, który wysiadł z samochodu i znajdował się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego – wyjaśnia st. kpt. T. Fijołek z KPPSP Sochaczew. - Działania prowadzone przez 6 strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz odłączenia akumulatorów w rozbitych pojazdach.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (8)

rytcarrytcar
0
Z przerażeniem czytam kolejne doniesienia o wypadku. Może należałby się zastanowić na przyczynami a nie leczyć skutki. Ograniczenia prędkości, wzmożone kontrole, odcinkowy pomiar prędkości.
W innym przypadku, Sochaczew będzie CZARNYM PUNKTEM na mapie Polski.
Czy ktoś prowadzi statystykę, ile w zeszłym roku był zdarzeń drogowych na naszym terenie i jaki był ich koszt? (2016-02-24 15:19)
kacperskyykacperskyy
0
kolejna osoba z pogladami, wstawmy wszedzie 20 km/h, zakazy wyprzedzania, wogole zabronmy jezdzic samochodami. czy to na pewno o to chodzi?

zastanowiles sie ze moze przyczyną jest stan drog oraz beznadziejne rozwiazania komunikacyjne jakie mamy w tym kraju, brak wielopasmowych drog, itp.... ale oczywiscie lepiej isc na skroty. zamiast dązyć do bezpiecznych rozwiązan, wstawmy wszedzie zakazy.. masz dobry przyklad w artykule jak znaki poprawiaja bezpieczenstwo. (2016-02-24 15:56)
Obywatel85Obywatel85
+1
Taak i jeszcze ustawmy snajperów strzelających do tych którzy chcą wyprzedzać.................wracając do tematu czyżby to było po raz kolejny przy rondzie ????? wygląda znajomo ale ciężko mi stwierdzić po tym zdjęciu robionym komórka. (2016-02-24 17:12)
SochoBikerSochoBiker
0
To było przy nowo powstałej wysepce zaraz za mostem na Bzurze w kierunku ronda na Łowicz.. (2016-02-24 19:21)
kociołek123kociołek123
0
Wracałem dziś z Rybna obwodnicą. Ciemno, mokro, za chwilę rondo na Łowicz. Jadę spokojnie 80 km/h zerkam w lusterko a tu wyprzedza mnie ciężarowy "kolos". Bardzo udany manewr. Przejście dla pieszych, podwójna ciągła i skrzyżowanie. Pozdrawiam serdecznie tego Pana za kierownicą (albo Panią) i współczuję takiej pracy. Stres to ogromny przemierzać Polską wzdłuż i wszerz pędząc takim kolosem i nie zważać na nikogo tylko. Liczy się tylko czas do pałzy. (2016-02-24 23:33)
Obywatel85Obywatel85
0
Normy czasu pracy + naciski szefa = życie trucker niestety drogi kolego :-( nie będzie gonił nie zarobi...........mimo że nie jestem truckerem zawodowym znam kilku i doskonale wiem jaki to ciężki kawałek chleba.

Tak więc proszę nie popadajmy w obłęd ;-) bo zaraz zacznie się jazda po innych typu: akwizytorzy,motocykle,kurierzy itd itd itd...... (2016-02-25 00:20)
tadeusztadeusz
0
Głupotę warto zawsze i wszędzie wytykać... brak wyobraźni w pojeździe mechanicznym to zagrożenie dla życia... brak wyobraźni (urzędnika) administratora drogi to również zagrożenie dla życia... Bardzo często te dwie głupoty się spotykają na drodze... efekt... zagrożenie życia...
(2016-02-25 11:14)
sledziusledziu
0
tadeusz i forum zagrozenie dla komputera (2016-02-25 20:35)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy