Potrzebowa造 tylko godziny

/ 3 zdj耩
Zdj璚ia i foto: Potrzebowa造 tylko godziny Tenis sto這wy sochaczew

Jak oceni這 dziennikarskie grono obecne na sobotnim meczu, do Sochaczewa przyjecha豉 prawdopodobnie najbardziej urodziwa dru篡na tenisa sto這wego rywalizuj帷a w Ekstraklasie kobiet. Jednak zawodniczki Chrobrego Mi璠zyzdroje wyra幡ie odbiega造 klas sportow od naszych pa.

W pierwszym pojedynku Katarzyna Grzybowska-Franc dosy 豉two upora豉 si z Ann Zieli雟k. Nieco wi璚ej czasu potrzebowa豉 Agata Pastor-Go責a 瞠by pokona Joann Kiedrowsk. Sporo emocji by這 zw豉szcza w ostatnim secie tego pojedynku. Rywalka obroni豉 dwie pi趾i meczowe i zrobi這 si po dziesi耩. Na szcz窷cie w ko鎍闚ce da這 zna o sobie wi瘯sze do鈍iadczenie podopiecznej Bronis豉wa Gawrylczyka. W ostatnim boju Dong Rui Fang pozwoli豉 Wioletcie Witkowskiej na zdobycie zaledwie siedmiu punkt闚.

SKTS by faworytem spotkania i z tej roli wywi您a si bez zarzutu. Sochaczewska ekipa na zwyci瘰two potrzebowa豉 zaledwie sze嗆dziesi璚iu minut. Jednak prawdziwym sprawdzianem aktualnej formy naszych tenisistek sto這wych b璠zie mecz dwunastej kolejki. W lutym do Sochaczewa przyjedzie cz瘰tochowskie Bebetto. Wynik tego meczu b璠zie mia olbrzymie znaczenie dla obydwu dru篡n, kt鏎e walcz o awans do pierwszej czw鏎ki rozgrywek. Zesp馧 „Akademiczek” od falstartu rozpocz掖 rund rewan穎w gdy przegra 0:3 w wyjazdowym spotkaniu z Polmlekiem Lidzbark Warmi雟ki.

SKTS Sochaczew – UKS Chrobry Mi璠zyzdroje 3:0

Katarzyna Grzybowska-Franc – Anna Zieli雟ka 3:0 (11-6, 11-7, 11-4)

Agata Pastor-Go責a – Joanna Kiedrowska 3:0 (11-7, 11-7, 12-10)

Dong Rui Fang – Wioleta Witkowska 3:0 (11-3, 11-2, 11-2)