Powiat sochaczewski: matka miała 3 promile, ojciec niewiele mniej...

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Powiat sochaczewski: matka miała 3 promile, ojciec niewiele mniej... Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Kurator społeczny zaalarmował policję, że w miejscowości Dachowa małżeństwo zajmuje się dziećmi będąc pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że ojciec miał w oddechu 2 promile alkoholu, a matka miała blisko 3 promile alkoholu.

- Dzieci zostały przekazane pod opiekę trzeźwej osoby najbliższej – mówi sierż. sztab. Agnieszka Dzik, rzecznik prasowy KPP w Sochaczewie. - Rodzice będą się teraz tłumaczyć przed sądem rodzinnym.

Jak się dowiedzieliśmy, do podobnego przypadku doszło w Teresinie, gdzie funkcjonariusze interweniowali wobec mężczyzny opiekującego się swoją 9-letnią córką. W jego przypadku badanie wykazało 2 promile alkoholu w oddechu. Dziewczynka została przekazana pod opiekę matki. oprac. tomi

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

kacperskyykacperskyy
0

pierdzielicie to są suche fakty tylko. moze to dobra rodzina, przeciętni polacy, charujący na co dzien w fabryce jakiejś, akurat moze obchodzili imieniny? byla impreza, kto kur nie pije na imprezie? rowniez nalezy dodac ze kazdy reaguje inaczej na promile wiec zamiast podawac promili nalezalo by sie zapytac w jakim stanie fizycznym były dane osoby, jedna po 3 promilach lezy nieprzytomna a druga szydełkuje, dziarga sweterki na drutach i jakby sie uparła pewnie samolot tez by pilotowała.

nie usprawiedliwiam ale zwracam uwage na sposob przekazywania informacji i na to ze nie mozna bezkrytycznie łykać podawanych wiadomosci tylko czasem sie zastanowic.

(2018-01-29 13:57)
MitutoyoMitutoyo
0

dzieci: 16 i 17 lat :)

(2018-01-29 23:37)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy