Powiat wyróżniony certyfikatem Lidera Aktywności Inwestycyjnej

/ 3 zdjęć

Powiat sochaczewski 1 marca br. otrzymał wyróżnienie ogólnopolskiego dwutygodnika budowlanego „Profile” - Certyfikat Lidera Aktywności Inwestycyjnej za przedsiębiorczość i podejmowanie szeroko zakrojonych działań na rzecz rozwoju powiatu. Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się podczas spotkania przyjaciół dwutygodnika „Profile” na Targach INTERBUD w Łodzi.

Dwutygodnik „Profile” istniejący nieprzerwanie od 58 lat realizuje wiele inicjatyw integrujących szeroko pojęte środowisko działające na rynku budowlanym i organizuje m.in. konkurs ekologiczny, przetargi dla najlepszych - Lider Eko Inwestycji powstały z inicjatywy gmin, Festiwal Filmów o Budownictwie czy Ogólnopolski Mundial Budowlanych. – W ciągu ostatniej kadencji oddaliśmy do użytku dwa kluczowe mosty w Chodakowie i Kozłowie Szlacheckim. Oprócz tego wyremontowaliśmy bądź przebudowaliśmy wiele dróg, termomodernizujemy szkoły i obiekty oświatowe. Należy tu wspomnieć, że bardzo optymistycznie rozpoczął się nowy rok dla powiatu sochaczewskiego. Udało się pozyskać z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej środki finansowe w na kolejne etapy termomodernizacyjne. Bardzo nam miło, że zostaliśmy za nasze działania na rzecz lokalnej społeczności docenieni – komentuje wicestarosta Janusz Ciura.
Redakcja od lat współpracuje z powiatami oraz kilkuset gminami w Polsce. Ogólnopolski Dwutygodnik Budowlany „Profile” postanowił uhonorować najbardziej aktywne samorządy i firmy Certyfikatem - Lider Aktywności Inwestycyjnej. Doceniając działalność inwestycyjną powiatu sochaczewskiego nagrodził Starostwo Powiatowe w Sochaczewie a wyróżnienie to odbierał wicestarosta Janusz Ciura.
Certyfikat Lidera Aktywności Inwestycyjnej przyznany został za przedsiębiorczość i podejmowanie szeroko zakrojonych działań na rzecz rozwoju powiatu.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy