POWIATOWE KONKURSY RECYTATORSKIE

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: POWIATOWE KONKURSY RECYTATORSKIE Sztuki sceniczne sochaczew

I POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

„Wolności pragnę ponad wszystko!” (Leopold Staff)

22 października 2018 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. F. Chopina odbył się konkurs recytatorski dla uczniów 7 i 8 klasy szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Wzięło w nim udział 18 szkół z całego powiatu. Naszą szkołę reprezentowali : Kacper Janiak z kl. VIII a, Damian Kubiak z kl. 8 b i Oskar Rześny z kl. 8 b. W gronie laureatów i wyróżnionych w tej kategorii wiekowej znalazł się Oskar Rześny, uczeń z  kl. 8 b, który zajął  II miejsce. Jest to duży sukces naszej szkoły, tym bardziej, że w tej kategorii wiekowej jury nie przyznało miejsca I. Uczniów do konkursu przygotowała Dorota Kaniewska.

        Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, a tym samym gminy Rybno. POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

Teresińskie Dni Retoryki

         29 listopada 2018r. uczniowie z klas ósmych wzięli udział w Teresińskich Dniach Retoryki. Zaprezentowali wiersze o różnorodnej tematyce. Dwojgu z nich jury przyznało wyróżnienia. To Oskar Wojtczuk z kl. 8 a –zaprezentował on wiersz  A. Waligórskiego „ Ananas:  i Damian Kubiak z klasy 8 b, który wystąpił z wierszem L.J Kerna „ Dialog z pluskwą”. Uczniów do konkursu przygotowała Dorota Kaniewska.

        Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, a tym samym gminy Rybno. 

 

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

„ Niepodległość”

04 grudnia 2018r. uczniowie naszej szkoły: Kacper Janiak z kl. 8 a i Damian Kubiak z klasy 8 b wzięli udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „ Nasza Ziemia Ojczysta” pod hasłem „ Niepodległość” ( XVII edycja) w Brzozowie. Udało nam się powtórzyć sukces z ubiegłego roku i ponownie zająć miejsce na podium . Przypadło to w udziale Damianowi Kubiakowi z klasy 8 b, który zajął II miejsce. Drugi z naszych reprezentantów- Kacper Janiak, uczeń z kl. 8 a został wyróżniony. Uczniów do konkursu przygotowała Dorota Kaniewska.

Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, a tym samym gminy Rybno. 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie im. Zygmunta Pruskiego wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy