Powiatowy sport 2006

/ 2 komentarzy

Osiemdziesiąt cztery tysiące złotych zamierza przeznaczyć Zarząd Powiatu w tegororcznym budżecie na dofinansowanie działalności sportowej i kulturalnej. Pięćdziesiąt cztery tysiące przeznaczone na sport zostaną wykorzystane m.in. na organizowane przez Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Mistrzostwa Powiatu LZS w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Sochaczewskiego; Świąteczno – Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej dla szkół ponadgimnazjalnych; Ogólnopolski Turniej UKS-ów w piłce ręcznej młodziczek; Turniej Tenisa Ziemnego; Sztafetowe Biegi Uliczne; Noworoczny Turniej w Ringo, czwartki lekkoatletyczne.
Ufundowane zostaną nagrody dla zawodników organizowanych przez stowarzyszenia kultury fizycznej imprez – „Parafiada”, liga koszykówki, I i II Liga Halowej Piłki Nożnej, Turniej Grand Prix w tenisie stołowym, XIII Biegi Młodych Olimpijczyków, XXII Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą, Ogólnopolskie Zawody Osób Niepełnosprawnych, Powiatowa Liga Siatkówki Mężczyzn.
Najlepsi zawodnicy uczniowskich klubów sportowych wezmą udział w obozach sportowych i zawodach ponadlokalnych – „Nadzieje Olimpijskie”, Turnieju Piłki Nożnej z „Podwórka na stadion”, Turnieju Gier i Zabaw „5 milionów”, mistrzostwach Mazowsza w biegach przełajowych i I Chopinowskim Rajdzie Rowerowym.
Zgodnie z kalendarzem Szkolnego Związku Sportowego zorganizowane zostaną Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz udział reprezentacji powiatu w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (Płock i Siedlce).
Andrzej Wach
 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

MajcherMajcher
0
Witam
Mam pytanie czy nie znalazło by Starostwo trochę pieniędzy na wyremontowanie hali sportowej przy basenie, jest naprawdę stara i brudna, przynajmniej poprawić parkiet i oświetlenie, nie mówiąc o szatniach i prysznicach.
Pozdrawiam (2006-02-07 00:00)
WachWach
0
Muszę poinformować, że hala sportowa przy ul. Kusocińskiego jest we władaniu władz miejskich, jako część Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Andrzej Wach - rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego. (2006-02-08 00:00)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy