Pożar ciagnika z naczepą na obwodnicy Sochaczewa

/ 1 komentarzy / 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pożar ciagnika z naczepą na obwodnicy Sochaczewa Pożary, straż pożarna sochaczew
+1


Dziś ok godz. 3:30 nad ranem na obwodnicy Sochaczewa, a konkretnie na wiadukcie między rondem żyrardowskim a rondem Tesco, spłonął ciągnik siodłowy z naczepą. Na miejscu pracowało pięć jednostek straży pożarnej.

 

Nie wiemy, co było przyczyną pożaru ciągnika siodłowego z naczepą, być może zajął się załadunek. W każdym razie ogień zajął cały pojazd.  Ruch kołowy na obwodnicy został wstrzymany. Jak wynika z naszych informacji, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Na stronie FB Sochaczew998 czytamy, że na miejscu zdarzenia interweniowały zastępy 631[M]21 - GBA 2,5/36, 631[M]25 - GCBA 5/32 i 631[M]40 - SLRt z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie oraz 639[M]71 - GBA 4,7/25 z OSP Niepokalanów i 639[M]79 - GCBA 5/32 z OSP Paprotnia.

- Na początku zadysponowaliśmy dwa zastępy straży pożarnej, na miejscu okazało się jednak, że pożar jest duży, płonął w zasadzie cały pojazd, ale także trudny. Ogień zajął chłodnię naczepy, w którym przewożone były kosmetyki, głównie płyn do płukania jamy ustnej. Ostatecznie zadysponowaliśmy dodatkowe trzy jednostki zastępy - komentuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Rafal Krupa.

 

foto e-Sochaczew.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

redakcjaredakcja
0
Komentarz KPP Sochaczew w tej sprawie: Funkcjonariusze naszej komendy otrzymali informację, że na obwodnicy miasta doszło do zapalenia ciągnika siodłowego marki Man z naczepą. Okazało się, że kierujący pojazdem jest nietrzeźwy – miał ponad promil alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Sochaczew. (2016-03-24 11:45)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy