Pożar garażu w Teresinie

Zdjęcia i foto: Pożar garażu w Teresinie Pożary, straż pożarna sochaczew

28 stycznia, około kwadrans przed godziną 19, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie odebrał zgłoszenie o pożarze garażu na posesji przy ul. Spacerowej w Teresinie (gmina Teresin). Do zdarzenia zadysponowany został ciężki zastęp gaśniczy z sochaczewskiej JRG PSP oraz zastępy z Ochotniczych Straży Pożarnych z Niepokalanowa, Teresina i Paprotni.

 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano pożar wolno stojącego garażu konstrukcji murowanej ze znajdującym się wewnątrz samochodem osobowym marki BMW.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody w obronie pobliskiego budynku mieszkalnego oraz dwóch prądów wody i jednego prądu piany w natarciu na płonący garaż oraz samochód. Podczas działań z garażu wyniesiono 11 kg butlę na gaz propan-butan, którą niezwłocznie poddano schładzaniu. Po zlokalizowaniu pożaru wrak pojazdu został usunięty na zewnątrz garażu przy pomocy wciągarki samochodowej. Przeprowadzono także niezbędne prace rozbiórkowe konstrukcji dachu. Po zakończeniu działań miejsce zdarzenia protokolarnie przekazano właścicielce posesji.

Akcję gaśniczą prowadzoną przez 3 strażaków PSP i 17 strażaków OSP zakończono o godzinie 20:52.

 

Tekst: kpt. T. Fijołek,

zdjęcia: dh Adam Krukowski – OSP Teresin

źródło: kppspsochaczew.pl

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy