Pożar na ul. Bolechowskich

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pożar na ul. Bolechowskich Pożary, straż pożarna sochaczew

W dniu 2 czerwca, o godzinie 6:06, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o pożarze zabudowań gospodarczych na ulicy Bolechowskich. Z informacji uzyskanych od osoby zgłaszającej wynikało, że zagrożony jest pobliski budynek mieszkalny.

 

Dyżurny operacyjny powiatu do zdarzenia zadysponował dwa zastępy gaśnicze oraz podnośnik hydrauliczny z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz zastępy z Ochotniczych Straży Pożarnych w Niepokalanowie i Paprotni.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że pożarem objęte są dwa budynki gospodarcze – drewniany i murowany, przylegające bezpośrednio do ściany budynku mieszkalnego.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu dwóch prądów wody – jednego w natarciu i jednego w obronie sąsiadującego obiektu. Po ugaszeniu pożaru przystąpiono do prac rozbiórkowych oraz przelewania pogorzeliska. Sprawdzono także dach i wnętrze budynku mieszkalnego, gdzie nie stwierdzono zagrożenia.

Działania ratowniczo-gaśnicze prowadzone przez 9 strażaków PSP i 12 strażaków OSP zakończono o godzinie 7:18.

 

Tekst i zdjęcia: st.kpt.T.Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy