Pożar samochodu w Kuznocinie. Jedna osoba poszkodowana

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pożar samochodu w Kuznocinie. Jedna osoba poszkodowana Pożary, straż pożarna sochaczew

2 stycznia, tuż przed godziną 22.00 doszło do pożaru samochodu osobowego znajdującego się w jednym z garaży w miejscowości Kuznocin (gmina Sochaczew). W wyniku zdarzenia jedna osoba doznała poparzeń ciała. 

2 stycznia strażacy z KP PSP w Sochaczewie otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru garażu w miejscowości Kuznocin. Po dojeździe na miejsce i wstępnym rozpoznaniu ustalono, że doszło do rozszczelnienia butli z gazem propan-butan, następnie doszło do zapłonu gazu, a w konsekwencji do zapalenia się samochodu osobowego Opel Corsa. Mieszkańcy w obawie o rozprzestrzenienie się ognia wypchnęli pojazd na zewnątrz tuż przed przybyciem służb ratunkowych. 

Niestety w wyniku zdarzenia jedna osoba doznała poparzeń ciała. 

Jak informuje KP PSP w Sochaczewie:

,,Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru jednym prądem wody. Równocześnie osobie poszkodowanej udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przekazania zespołowi ratownictwa medycznego. Po ugaszeniu pożaru miejsce zdarzenia sprawdzono kamerą termowizyjną, nie stwierdzając miejsc o podwyższonej temperaturze."


(źródło KP PSP w Sochaczewie)

zdjęcia: st. kpt. T. Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy