Pożar w Brzozowie: zwierzęta spłonęły żywcem

/ 3 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pożar w Brzozowie: zwierzęta spłonęły żywcem Pożary, straż pożarna sochaczew

W sobotę około godziny 17.30 doszło do tragicznego w skutkach pożaru w miejscowości Brzozów A na terenie gminy Iłów. Ogień zajął wiatę, wewnątrz której znajdowały się krowy. Niestety, część pogłowia zginęła w płomieniach.

 

To kolejny pożar, do którego doszło w ostatnich dniach w miejscowości Brzozów A na terenie gminy Iłów. Tym razem dużo tragiczniejszy, gdyż jego ofiarami padły żywe zwierzęta. Zgłoszenie o zdarzeniu do dyżurnego komendy powiatowej straży pożarnej wpłynęło o godzinie 17.32 w sobotę 10 grudnia br. Na miejsce skierowano zastępy z Brzozowa, Sochaczewa, Giżyc, Iłowa, a także z Młodzieszyna. W związku z tym, iż ogień zajął słomianą wiatę, wewnątrz której znajdowały się zwierzęta, jałówki i byki, do Brzozowa A przyjechał też powiatowy lekarz weterynarii. Niestety, duża część zwierząt zginęła w pożarze. Przyczyny rozproszenia ognia nie są na razie znane.


Foto OSP Brzozów

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

boszoboszo
0
Szanowna Redakcja zapomniała o OSP Brzozów. Byli pierwsi na miejscu. (2016-12-12 15:52)
redakcjaredakcja
0
Redakcja przeprasza, już naprawiła swój błąd. (2016-12-13 10:20)
karolinastruskarolinastrus
0
Były trzy pożary w tej miejscowości w ciągu tygodnia. Po tym wyżej opisanym był jeszcze 14.12 pożar... słomy. Wszystkie trzy pożary dzieli odległość kilkuset metrów. Co za przypadek... W deszczowej aurze słoma sama się pali? Kto znajdzie podpalacza? Kto zamknie go za kratami? Czy może okaże się, że to okoliczny oprych, który ma "układy" (z...?) i jak zwykle za nic nie odpowie? Czy ktokolwiek coś w tej sprawie robi? Zróbcie coś bo ludzie na tej wiosce zwyczajnie się boją, czują się zastraszeni i bezradni wobec takiego żywiołu jakim jest ogień. (2016-12-16 12:30)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy