Pożar w sochaczewskim szpitalu psychiatrycznym

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pożar w sochaczewskim szpitalu psychiatrycznym Pożary, straż pożarna sochaczew

Jak podaje OSP KSRG Młodzieszyn: Dzisiejszego poranka o godzinie 6:39 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie zadysponował z naszej jednostki Jelcza GCBA do pożaru, który wybuchł w Oddziale Psychiatrycznym Szpitalu Powiatowego w Sochaczewie. Pożar ugasiły pierwsze jednostki przybyłe na miejsce zdarzeni,  co zapobiegło dalszemu rozprzestrzenieniu.

 

Pożar na szczęście udało się szybko opanować, nikomu nic się nie stało: - Zapalił się przewód wentylacyjny. Być może przyczyną pożaru był niedopałek. Ewakuowano tylko osoby z bezpośrednio zagrożonych pomieszczeń, przy czym po prostu przeprowadzono je do innej, bezpiecznej części budynku. Było trochę dymu, ale strażacy szybko wyeliminowali zagrożenie – podaje Rafał Krupa, rzecznik prasowy KPPSP w Sochaczewie.

 

Na miejsce zadysponowano zastępy 631[M]25 - GCBA 5/32, 631[M]22 - GBA 2/25 i 631[M]53 - SHD 25 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie oraz zastęp 639[M]56 - GCBA 5/32 z OSP KSRG Młodzieszyn.

 

Foto źródło: OSP KSRG Młodzieszyn.

 

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy