Pożegnanie Lata w Iłowie 2019 - kto wystąpi w tym roku - PROGRAM

/ 3 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pożegnanie Lata w Iłowie 2019 - kto wystąpi w tym roku - PROGRAM Rekreacja sochaczew

Co roku tłumy mieszkańców powiatu oraz fanów muzyki disco żegnają lato w wielkim stylu. Już kolejny raz w naszym powiecie odbędzie się Pożegnanie Lata w Iłowie 2019. 


Organizatorzy z pewnością zapewnią ogromną dawkę pozytywnej energii. W tym roku to już XXII edycja koncertów. Jedno z największych wydarzeń muzyki disco odbywało się zawsze na terenie Iłowa, które słynie już z wyjątkowej imprezy. Wójt Gminy stara się, aby fani mogli uczestniczyć w zabawie, niewątpliwie przynoszącej sporo promocji gminie. Przygotowaniem imprezy zajmuje się firma Word Media. 


Lista zespołów, które będą gośćmi Pożegnania Lata 2019 w Iłowie jest gotowa i znane są już pierwsze gwiazdy. 


Fani na scenie będą mogli zobaczyć między innymi AKCENT, Top Girls, CamaSutra, Miły Pan, zespoły Defis oraz Baflo. Wśród gwiazd znajdziemy znany i lubiany zespół Piękni i Młodzi, Mejk czy też Power Play. Fani z pewnością będą zadowoleni z wizyty zespołu Weekend. To jednak nie wszystkie atrakcje jakie szykuje organizator. Wśród zespołów pojawi się również Defis, Ivan Komarenko, After Party, Markus P czy tez MIG. 


Bilety będzie można nabywać, tak jak w latach poprzednich, przed imprezą a także za pośrednictwem strony internetowej worldmedia.pl/bilety. Rezerwacji można dokonywać już od 10 sierpnia br. Ceny biletów w przedsprzedaży to 20 zł, natomiast w dniu Pożegnania Lata w Iłowie 2019 to 30 zł.  Nalezy pamiętać, iż organizatorzy zapewniają darmowe wejścia dla dzieci do lat 7 oraz osoby niepełnosprawne po okazaniu dokumentu stwierdzającego niepełnosprawność także wchodzą za darmo.  


XXII Pożegnanie Lata 2019 odbędzie się 29 sierpnia. Jest to ostatni czwartek wakacji, a dzień stał się już tradycją tego wydarzenia, bowiem fani z dużym wyprzedzeniem planują datę. Impreza rozpoczynać się będzie od godziny 17.00. Miejsce imprezy to boisko szkolne w Iłowie a koncerty będą trwać do 24.30. 


O kolejnych szczegółach będziemy na bieżąco informować, a w oczekiwaniu możemy przypomnieć sobie emocje z roku 2018 https://e-sochaczew.pl/n/pozegnanie-lata/58524.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

sowa4sowa4
0
zapewne będzie większe zainteresowanie niż Dni Sochaczewa :) - to trzeba przygotować się, pouczyć tekstów i można jechać na imprezę ;) Pożeganianie Lata to już tradycja dla mieszkańców powiatu :D (2019-08-16 20:19)
Agata76Agata76
0
Pomijając fakt jaki rodzaj muzyki będzie na tej imprezie królował, muszę przyznać, że w porównaniu do tych naszych Dni Sochaczewa to ,,mają gest" w tym Iłowie. Taka ilość zespołów z pewnością przyciągną mnóstwo ludzi i to nie tylko z najbliższej okolicy. Nierozumiem dlaczego w Iłowie, Rybnie, Teresinie można zorganizowac taką imprezę która będzie pewnego rodzaju promocją gminy, a u nas nie.

(2019-08-16 20:53)
cinu-pcinu-p
0
Super, moja ulubiona imprezka :) dobra zabawa to podstawa! A wiecie czy będą heetsy do kupienia gdzieś tam? (2019-08-27 23:29)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy