Pożegnanie Lata w Iłowie - oświadczenie organizatorów na rok 2020

Zdjęcia i foto: Pożegnanie Lata w Iłowie - oświadczenie organizatorów na rok 2020 Rekreacja sochaczew

Pożegnanie Lata w Iłowie jest imprezą kończącą wakacyjne wydarzenia. Nie tylko sochaczewianie czekają na ostatni czwartek wakacji, bowiem impreza jest jednym z największych wydarzeń muzyki tanecznej w całej Polsce. Rok 2020 jest wyjątkowo trudny dla organizatorów tego wydarzenia. 


W oświadczeniu jakie wydano nie ma dobrych wieści. Ze względów bezpieczeństwa w roku 2020 impreza Pożegnanie Lata się nie odbędzie. 


Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie to cykliczne święto polskiej muzyki tanecznej, nad którym intensywnie pracowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy i mieliśmy nadzieję, że będzie się mogło odbyć w dotychczasowej formule jako impreza masowa z udziałem licznej publiczności. 


Niestety, mimo stopniowego odmrażania koncertów i luzowania obostrzeń sanitarnych, w obecnym stanie prawnym jest to niemożliwe, co zmusiło nas do odwołania tegorocznego wydarzenia. 


Podjęcie tej decyzji było niezwykle trudne, ale podyktowane troską o zdrowie oraz bezpieczeństwo wszystkich uczestników, które są priorytetem każdego odpowiedzialnego organizatora.


Czekamy na Was za rok - w lepszych czasach. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy