Pożyczki dla absolwentów

/ 2 komentarzy

Minister Pracy i Polityki Społecznej podpisał z Bankiem Gospodarstwa Krajowego umowę o udzielanie pożyczek absolwentom na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz pracodawcom - na utworzenie miejsc pracy dla absolwentów. Środki na pożyczki udzielane w tym trybie pochodzą spoza Funduszu Pracy.
Informacje o programie oraz formularze wniosków do ściągnięcia przez pożyczkobiorcę znajdują się na stronie internetowej Banku pod adresem: www.bgk.com.pl i są dostępne po wybraniu kolejno kluczy: (Oferta) i (Program praca dla absolwenta).Placówki przyjmujące i rozpatrujące wnioski o udzielenie pożyczek na finansowanie kosztów rozpoczęcia działalności gospodarczej przez absolwentów oraz pożyczek na utworzenie miejsc pracy dla absolwentów(woj. mazowieckie):


1) BGK I Oddział Warszawa 00-955 Warszawa al. Jerozolimskie 7

2) BGK I Odział Warszawa Filia00-958 Warszawa ul. Łucka 7/93)

3) BGK II Oddział Warszawa 04-994 Warszawa ul. Poezji 194)

4) BGK II Oddział Warszawa FiliaWarszawa ul. Targowa

5) Budbank S.A. Oddział Warszawa 00-099 Warszawa ul. Senatorska 29/31

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

użytkownik0użytkownik0
0
do jakiej kwoty moge uzyskac pozyczke? czy musze miec żyrantów? czy możba liczyć na czesciowe jej umorzenie? (2002-09-24 00:00)
szefszef
0
Wysokość udzielonej pożyczki nie może przekroczyć 40 tys. zł. Wniosek musi zawierać propozycję zabezpieczenia spłaty wnioskowanej pożyczki. Umorzenie częściowe jest możliwe. Informacje o programie oraz formularze wniosków do ściągnięcia przez pożyczkobiorcę znajdują się na stronie internetowej Banku pod adresem: www.bgk.com.pl i są dostępne po wybraniu kolejno kluczy – Oferta oraz - Program praca dla absolwenta (2002-09-26 00:00)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy